Aastate tegijad

Aasta tegija 2023 - Erich Petrovits

Aasta tegija II koht - Marek Pihlak

Aasta noortetreener 2023

 Allan Elerand Harjumaa
 Elo Saue Hiiumaa
 Priit Sternhof Ida - Virumaa
 Aimur Säärits Jõgevamaa 
 Veiko Kurim Järvamaa
 Brit Ojamu Läänemaa
 Alar Madilainen Lääne - Virumaa 
 Ingrid Mandel Põlvamaa 
 Gristen Heinmets Pärnumaa 
 Kaia Milling Raplamaa 
 Kristiina Klaos Saaremaa
 Allar Kivil Tartumaa
 Evo Saar Valgamaa 
 Robert Jürimaa Viljandimaa
 Kristi Mõttus Võrumaa

 

Aasta tegija kohaliku spordielu edendaja kategoorias 2023

Valdis Toomast Harjumaa
Kairi Pisa Hiiumaa
Avo Sambla Ida - Virumaa
Kaily Moones Jõgevamaa 
Anne Sillamaa Järvamaa
Lauri Tanner Läänemaa
Ave Sats Lääne - Virumaa 
Kert Preeden Põlvamaa 
Erik Naissaar Pärnumaa 
Kati ja Hannes Kraav Raplamaa 
Raili Nõgu Saaremaa
Kaido Linde Tartumaa
Tiina Neumann Valgamaa 
Einar Kaigas Viljandimaa
Hillar Irves Võrumaa

 

Aasta piirkondlik spordisündmus 2023

 Maastikuratta kestvussõit “Saku 100“

Harjumaa
 Võrkpallisajand Hiiumaal Hiiumaa
 Jõhvi kergejõustikuõhtu Ida - Virumaa
 Kuldne 1500 kiiruisutamise võistlus Jõgevamaa 
 E.piim rattapäev Järvamaa
 Läänemaa discgolfi sari 2023 Läänemaa
16. Eestimaa suvemängud Lääne - Virumaa 
Discgolfisari Mammaste nädalamäng Põlvamaa 
Vändra maraton Pärnumaa 
Rapla Selveri suurjooks Raplamaa 
IV COOP Saaremaa Malefestival Saaremaa
Tartumaa liigub Tartumaa
 Valga-Valka-Smiltene noorte kergejõustiku võistlus Valgamaa 
 Viljandimaa orienteerumis Viljandimaa
 Luhamaa piirijooks Võrumaa

Aasta tegija 2022 - Risto Lindeberg

 

Aasta noortetreener 2022

 Kaido Laas Harjumaa
 Elo Saue Hiiumaa
 Vassili Panov Ida - Virumaa
 Eno Vahtra Jõgevamaa 
 Piret Reinfeld Järvamaa
 Meelis Nukki Läänemaa
 Lembit Kalter Lääne - Virumaa 
 Toomas Kivend Põlvamaa 
 Eiki Lehemets Pärnumaa 
 Kadi Saks Raplamaa 
 Marjana Tõnisson Saaremaa
 Kersti Viru Tartumaa
 Viljo Grauding Valgamaa 
 Merle Keerutaja Viljandimaa
 Triin Ojasoo Võrumaa

 

Aasta tegija kohaliku spordielu edendaja kategoorias 2022

 Siiri Visnapuu Harjumaa
 Eda Tärk Hiiumaa
 Ida - Virumaa jooksusarja korraldusmeeskond Ida - Virumaa
 Uno Valdmets Jõgevamaa 
 Urmas Virves Järvamaa
 Peeter Kallas Läänemaa
 Kuno Rooba Lääne - Virumaa 
 Anne ja Aivar London Põlvamaa 
 Erik Naissaar Pärnumaa 
 Mart Tilk Raplamaa 
 Aivi Auga Saaremaa
 Agu Laas Tartumaa
 Riho Meri Valgamaa 
 Andres Viksi Viljandimaa
 Andres Linnasaar Võrumaa

 

Aasta piirkondlik spordisündmus 2022

 Kose 7 järve rattamaraton Harjumaa
 61. Jüriöö jooks Hiiumaa
 Ida - Virumaa jooksusari Ida - Virumaa
 Ajalehe Vooremaa ja Jõgeva Ramm 43. auhinnavõistlused maadluses Jõgevamaa 
 40. Viking Window Paide - Türi Rahvajooks Järvamaa
 20. Swedbanki lastejooks Läänemaa
 Noorte sumo Euroopa Meistrivõistlused Lääne - Virumaa 
 Räpina kergejõustikupäev Põlvamaa 
 Tootsi sügisduatlon Pärnumaa 
 Märjamaa staadioni avamine Raplamaa 
 19. Muhu jooks Saaremaa
 Eesti Liikumis- ja spordifestival 2022 Tartumaa
 Valgamaa suusasari 2022 Valgamaa 
 11. Mulgi Uisumaraton Viljandimaa
 Elyse Cup iluvõimlemises 2022 Võrumaa
Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie küpsiste poliitikaga. Loe lähemalt
Sulge