Registreerimise info ja tähtajad

16. Eestimaa suvemängudRegistreerimise info ja tähtajad

Eestimaa suvemängudele registreerimine, toitlustamise ja koolimajutuse tellimine toimub ainult veebipõhiselt.

 

Suvemängudeks on loodud eraldi moodulid, kus avanevad maakondade ja omavalitsuste kavas olevate spordialade loetelu.
Registreerimismooduli kaudu saate teha korraga kõigi võistkondade registreerimise, tellida toitlustamise ning koolimajutuse.

 

Maakondade, linnade ja valdade esindajad, palun tutvuge registreerimismooduliga, valmistage ette registreerimislehed, mis on vaja täita  ja salvestada oma arvutisse, mõelge läbi majutus ja toitlustamine ning seejärel registreerige kõik osalejad korraga. Kõik teie poolt esitatud registreerimise andmed jõuavad Jõudi serverisse, samuti spordialade peakohtunikele, majutajale ning toitlustajatele. Ka teile tuleb tagasi e-mail tehtud registreerimise andmetega.

 

  1. Registreerimise, toitlustamise ja koolimajutuse tellimise tähtaeg on 28. juuni 2023.a kella 23.59-ni. 
    Registreerimismoodul on avatud alates 15. juunist 2023.a.
  2. Registreeritud sportlaste osas saab teha muudatusi enne spordiala algust võistluskohtades vastavalt spordialale.
  3. Orienteerumises teha arvuline registreerimine hiljemalt 28. juuniks ja nimeline registreerimine Osport.ee online teenuse kaudu  https://www.osport.ee/ vastavalt tähtajale.
  4. Kergejõustikus teha nimeline registreerimine veebikeskkonnas https://my.raceresult.com/241996/registration , seal saab teha muudatusi 6. juulil kella 12.00-ni. 
  5. Kettagolfis saab otse registreerida veebikeskkonnas: üksikmäng https://bit.ly/43FvjVm ja paarismäng https://bit.ly/3qGhHLd vastavalt registreerimistähtajale.
  6. Korvpallis 3x3 saab otse registreerida veebikeskkonnas https://bit.ly/3JbnfUe
  7. Sulgpallis ja Bridžis registreeritakse võistlejad vastavalt erijuhenditele.

 

Veebikeskkonnas tehtud registreerimiste korral märkige registreerimismoodulis antud alal osalevate võistlejate arv osalejate lahtrisse.

Täiendavat informatsioon veebipõhise registreerimise kohta saate Eestimaa Spordiliidust Jõud.

 

Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie küpsiste poliitikaga. Loe lähemalt
Sulge