EMSL Jõud Aasta tegija on Erich Petrovits

08.12.2023

Erich Petrovits

Palju õnne!

Eesti maakondade spordiliite ühendava Eestimaa Spordiliidu Jõud koosolekul valiti Aasta tegija 2023. Tänavu pälvis tiitli 16. Eestimaa suvemängude peakohtunik Erich Petrovits. Teise koha vääriliseks osutus Elva valla spordijuht Marek Pihlak.
Erich Petrovits oli käesoleva aasta suvel 16. Eestimaa suvemängude peakohtunik ning sai suurürituse koordineerimisega suurepäraselt hakkama ja tegi seda südamega. Mängud õnnestusid väga hästi ning korraldus sujus Erichi tegevus spordivaldkonnas  on ületanud oma linna ja maakonna piirid. 16.  Eestimaa suvemängude  peakohtunikuks Rakveres ei saanudki keegi teine olla, sest kes muidu oleks aidanud sedavõrd rohkearvulise võistlusprogrammi, osalejate võõrustamise ja kõige muud väga-väga vajalike tegevuste niidiotsi kokku sõlmida. Selleks oli Erich Petrovitš – suur aitäh talle!

 

II koha auhinna sai Elva valla spordijuht Marek Pihlak.

38. Eesti omavalitsuste talimängud toimusid 4.-5. märtsil Elvas. Mängudel osales ligi 2000 sportlast 55 omavalitsusest üle Eesti, kes võistlesid 10 erineval spordialal. Elva valla spordijuhina koordinneris Marek kohapealset tegevust, zongleeris osavalt Tantsuolümpia ja talimängudega ning oli varavalgest hilisõhtuni mängude korraldamisega seotud.

 


Marek Pihlak Foto: erakogu
 

 

Lisaks autasustatakse Eestimaa Spordiliidu Jõud aasta tegijaid kolmes maakondlikus kategoorias: noortetreener, kohaliku spordielu edendaja ja piirkondlik spordisündmus.

Vaata auhinna saajaid siin: https://joud.ee/et/aastate-tegijad

EMSL Jõuad aasta tegija 2023 auhinnad anti kätte Rakvere Kultuurikeskuses 9. detsembril 2023.

Vaata ka ►► spordiaasta lõpetamise pilte  Fotod Jaanus Lekk

 

 

 

Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie küpsiste poliitikaga. Loe lähemalt
Sulge