Korraldustoimkond ja kohtunikekogu

39. Eesti omavalitsuste talimängudKorraldustoimkond ja kohtunikekogu

Korraldustoimkond

esimees Jarno Laur Tartu vallavanem 5167879 jarno.laur@tartuvald.ee
peakoordinaator Tarmo Volt       EMSL Jõud peasekretär          5040612  tarmo@joud.ee  
  Tarmo Raudsepp Arendusosakonna juhataja 56958663 tarmo.raudsepp@tartuvald.ee
  Agu Laas Tartu Valla Spordikooli direktor 5139304 agu.laas@tartuvald.ee 
  Toomas Rosenberg Tartu Valla Spordiklubi 5164623 toomas.rosenberg@tartuvald.ee
  Üllar Loks Lähte Ühisgümnaasiumi direktor 5223584 lahtedirektor@gmail.com
  Valmar Kukk Kõrveküla Spordihoone juhataja 5097941 valmar.kukk@tartuvald.ee 
  Martin Thomson   Tartumaa Spordiliidu tegevdirektor   57703224 info@tmsl.ee
  Helen Mast EMSL Jõud peaspetsialist 5299432  helen@joud.ee
  Priit Karjane EMSL Jõud peaspetsialist 5127595 priit@joud.ee

Kohtunikekogu

Talimängud peakohtunik Agu Laas 5139304 agu.laas@tartuvald.ee
  peakohtuniku abi    Priit Karjane 5127595 priit@joud.ee
  peasekretär Helen Mast 5299432 helen@joud.ee
         
Murdmaasuusatamine võistluse juhataja Kristjan Külm 55522426 kristjan.kylm@gmail.com
  võistluse sekretär Ave Nurk 5156160 avenurk4@gmail.com
  ajavõtu ülem Jaak Israel 55698844 jaak.israel@akg.vil.ee
Mäesuusatamine peakohtunik Jan-Erik Luik 53461998     jan.luik.suusk@gmail.com  
Juhtide võistlus peakohtunik Agu Laas 5139304 agu.laas@tartuvald.ee
Korvpall peakorraldaja Mati Proos 5263896 matip@decora.ee
  peakohtunik Rauno Peerandi 53479733  peerandirauno@gmail.com
  peasekretär Dagne Mändoja 55585532 dagnemandoja@gmail.com  
Lauatennis peakohtunik Heikki Sool 5205204 heikki.sool@gmail.com
  peasekretär Mati Türk    
Male peakohtunik     Hendrik Olde 5142625 hendriko66@gmail.com  
Kabe peakohtunik Aare Harak 5106052 aare.harak@winston.ee
Ujumine peakohtunik Mihhail Strungar    53321533 mihhail@tuksport.ee 

 

           

Valdkonnad

Spordirajatised Lähte Spordihoone Agu Laas 5139304 agu.laas@tartuvald.ee
  Kõrveküla Põhikooli Spordihoone Valmar Kukk 5097941 valmar.kukk@tartuvald.ee
  Kõrveküla Spordihall       
  Väike-Munamäe Suusakeskus   Priit Tammemägi   56500200   priit@munakas.ee
         
Toitlustamine Lähte Ühisgümnaasiumi söökla Anne Poolakese 53424875 anne.poolakese@lahteyg.ee
  Kõrveküla Põhikooli söökla (korvpall) Valmar Kukk 5097941 valmar.kukk@tartuvald.ee
  Otepää Munaka resto Piret Kallam 56493387 piret@munakas.ee    
  Tartu Aura kohvik Janek Liivamägi 53988077 taheke112@gmail.com  
         
Koolimajutus Lähte Ühisgümnaasium Vaido Laane 5090027 vaido.laane@lahteyg.ee
Kujundaja   Tõnno Habicht 5022326 tonno@egg.ee
Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie küpsiste poliitikaga. Loe lähemalt
Sulge