20. Eesti omavalitsusjuhtide talvise mitmevõistluse võitjaks tulid Kandela Õun ja Jaanus Järveoja

01.03.2024

Veera Leas ja Jaanus Järveoja

28.-29. veebruaril toimus Kiili vallas 20. Eesti omavalitsusjuhtide talvine mitmevõistlus.
Vaata ►► võistluse protokolli

Omavalitsusjuhtide mitmevõistlus on traditsioonidega kahepäevane 10-e võistlus. Osalevad praegused ja endised omavalitsuste juhid. Seekord oli võõrustajaks Kiili vald ning võistluspaikadeks Kiili Gümnaasiumi Spordihall, Vaela Terviserada, Rae Keegel ning peavarju pakkus „Üksik Rüütel“. Osalejad jäid igati rahule kohapealse korraldustiimi ettevalmistustega ning arvestades ilmastikku, oli isegi lumi suusatamiseks olemas.
20. Eesti omavalitusjuhtide mitmevõistluse võitis kindlalt Nõo vallavolikogu esimees Jaanus Järveoja. Teine koht läks eelmise aasta suvisele omavalitsusjuhtide mitmevõistluse võitjale endisele Järva vallavanemale Arto Saarele, kes edestas 7 punktiga endist Viimsi vallavanemat Andres Kaarmanni.
Naistest tuli napp ühe punktilise eduga võitjaks endine Sauga vallavolikogu esimees Kandela Õun, endise Rapla vallavanema Ilvi Pere ees, kes omakorda edestas 9 punktiga endist Võhma linnapead Anneli Siimussart.
Praegustest naistegevjuhtidest parimaks tuli ja rändkarika koju viis Kihnu vallavolikogu esimees Veera Leas, kes naiste arvestuses kogus neljanda koha punktid.
Järgmine Eesti omavalitsusjuhtide mitmevõistlus toimub juulis ja võõrustajaks siis Mulgi vald.
Eesti omavalitsusjuhtide mitmevõistlusele on ikka ja jälle oodatud kõik vallavanemad, linnapead ja volikogude esimehed. Võistlused on alati huvitavad, mitmekesised, toimumispaigast tulenevalt omanäolised ning üldsegi mitte „konti murdvad“.

Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie küpsiste poliitikaga. Loe lähemalt
Sulge