Registreerimine 39. Eesti omavalitsuste talimängude meeste korvpalli eelturniirile on alanud

15.12.2023

Registreerimine kestab kuni 8. jaanuarini 2024. Tule ja löö kaasa!

39. Eesti omavalitsuste talimängud toimuvad 2.-3. märtsil 2024 Tartu vallas. Üle-eestilistele omavalitsuste vahelistele võistlustele oodatakse ligikaudu 1500 võistlejat 50st omavalitsusest.
Traditsiooniliselt korraldatakse meeste korvpallis eelturniirid, kus selgitatakse välja 12 võistkonda, kes pääsevad finaalturniirile.


Eelturniirid toimuvad 20. ja 21. jaanuaril 2024. Registreerida saab kuni 8. jaanuarini https://joud.ee/et/voistlused/39.-eesti-omavalitsuste-talimangude-meeste-korvpalli-eelturniir/64

Eelturniiride toimumiskohad, alagruppide arv ja edasi pääsevate võistkondade arv selgub pärast registreerimist ja sõltub võistkondade arvust. Kui eelturniiridele registreerub alla 20 meeskonna, siis eelturniire ei toimu. 

 

Koha finaalis on endale kindlustanud juba 38. Eesti omavalitsuste talimängude 4 paremat meeskonda: Kadrina valla, Põlva valla, Jõgeva valla ja Rakvere linna võistkonnad. Juhul kui keegi neljast finaalturniirile otse pääsenud võistkonnast talimängudel ei osale, pääseb finaalturniirile paremuselt järgmine võistkond.


Meeste korvpalli eelturniiri osavõtumaks võistkonna kohta on 100 eurot, mis tuleb üle kanda arve alusel vastavalt maksetähtajale. Ainult need võistkonnad loetakse registreerituks ja loositakse alagruppidesse, kellelt on laekunud osavõtumaks.

 

Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie küpsiste poliitikaga. Loe lähemalt
Sulge