19. Eesti omavalitsusjuhtide talvine mitmevõistlus

15.-16. märtsil toimus Rõuge vallas 19. Eesti omavalitsusjuhtide talvine mitmevõistlus.

Traditsiooniliselt oli ka seekord mitmevõistlus kahepäevane. Võistluspaikadeks Rõuge Põhikool, Haanja Puhke- ja Spordikeskus ning Rogosi mõis. Vaatamata märtsi keskpaigale ei pidanud võistlused lumepuuduses kannatama, sest seda on jätkuvalt Haanjas ja Rõuges küll ja enam. Tahame kiita Rõuge valda ning Haanja Puhke- ja Spordikeskust väga hea korralduse ning radade ja võistluspaikade ettevalmistuse eest.

Võistluspinget jagus kuni viimase ala lõppemiseni, kus lõpuks enim punkte kogus ning esikoha noppis endine Rõuge vallavanem Tiit Toots edestades Nõo vallavolikogu esimeest Jaanus Järveoja ainult 1 punktiga. Kolmanda koha saavutas Rapla vallavanem Gert Villard. Gerdiga võrdse punktisumma saavutas endine Järva vallavanem Arto Saar, kuid Gerdi nooleviskes saavutatud esikoht tagas parema lõpptulemuse.

Naistest hõivas pjedestaali kõrgema astme Kihnu vallavolikogu esimees Veera Leas, kellele järgnes kolm punkti vähem noppinud ja teise koha saavutanud endine Türi vallavolikogu esimees Maarja Brause. Kolmanda koha saavutas endine Sauga vallavolikogu esimees Kandela Õun.
Maakondade arvestuses kogus enim punkte Võrumaa, Tartumaa ja Pärnumaa ees.
Järgmine omavalitsusjuhtide mitmevõistlus toimub 19.-20. juulil Kihnus. Ootame osalema kõiki omavalitsuste juhte (vallavanemad/linnapead ja volikogu esimehed), samuti endiseid omavalitsusjuhte.  PILDID 

Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie küpsiste poliitikaga. Loe lähemalt
Sulge