Uudised

EMSL Jõud Aasta tegija on Risto Lindeberg

12. detsember 2022

Palju õnne!

Eesti maakondade spordiliite ühendava Eestimaa Spordiliidu Jõud koosolekul valiti Aasta tegija 2022. Tänavu pälvis tiitli 14. Eestimaa talimängude korraldustoimkonna esimees Risto Lindeberg.

Risto Lindeberg on Ida-Virumaa Spordiliidu juhatuse esimees aastast 2018. Maakonna spordielu juhina oli lõppeval aastal tema kanda oluline rolli esmakordselt Ida-Virumaal toimunud 14. Eestimaa talimängude ettevalmistamisel ja korraldamisele kaasa aitamisel. Ettepaneku talimängude korraldamiseks maakonnas tuli just temalt. Mängude korraldamise konkursile esitamisele eelnes võistluspaikade kaardistamine, majutuse, toitlustuse võimaluste väljaselgitamine ning läbirääkimised kohalike omavalitsuste ja spordiobjektide haldajatega. Ta aitas kaasa mängudele eelnenud töönõupidamiste ettevalmistamisel. Risto oli suureks abiks talimängudele sponsorite leidmisel spordialade autasustamisel.

s5843

Foto: erakogu

II koha auhinna sai Otepää valla spordinõunik Ago Arro.

Enamuse oma elust on Ago veetnud spordi organiseerimise ja edendamise juures. Nendest viimased 16 aastat Eesti Triatloni arengusse panustanud, olles korraldustoimkonna eesotsas ja sellest viimased 3 aastat Eesti Triatloni tehnilise komisjoni esimehena.  Otepää valla spordinõunikuna on Ago tänane peamine fookus suunatud valla spordielu edendamisele ja taristu parendamisele. Ago andis väga suure panuse 47. Eesti omavalitsuste suvemängude õnnestumisele. Olles suvemängudel korralduskomitee liige, suutis ta sujuvalt lahendada kõik jooksvad ja esile kerkinud küsimused.

Lisaks autasustatakse Eestimaa Spordiliidu Jõud aasta tegijaid kolmes maakondlikus kategoorias: noortetreener, kohaliku spordielu edendaja ja piirkondlik spordisündmus.

Vaata auhinna saajaid siin: http://joud.ee/est/g142/

EMSL Jõuad aasta tegija 2022 auhinnad anti kätte Pärnus, Estonia Resort Hotel & Spa restoranis NOOT.

Pildid: Autor Krisbert OÜ https://photos.app.goo.gl/QZurQT5hi3P9T3JU9

Video: OÜ Saundland https://cloud.saundland.ee/index.php/s/qXeiPiXyDgxzfzd

Aunimetusi annab Jõud alates 2003. aastast üksikisikule või isikute rühmale, kelle töö ja tegevus on silma paistnud erilise tulemuslikkusega ja mõjutanud spordiliidu arengut. Eestimaa Spordiliidu Jõud aasta tegijad valiti maakondade spordiliitude poolt esitatud kandidaatide hulgast vastavalt Aasta tegija 2022 juhendile.Viimati muudetud: 13.12.2022


Tagasi uudiste nimekirja

 
Liikmelisus
Partnerid
Maakondade spordiliidud
Arvamusavaldus
CAPTCHA Image Reload Image