Uudised

Margit Kurvits pälvis Jõud Aasta Tegija 2018 tiitli

25. november 2018

Palju õnne!

Eesti maakondade spordiliite ühendava Eestimaa Spordiliidu Jõud koosolekul valiti Aasta tegija 2018. Tiitli pälvis Viljandimaa Spordiliidu tegevjuht ja Viljandimaa spordielu eestvedaja Margit Kurvits.
2018. aastal toimusid Viljandis 34.Eesti omavalitsuste talimängud, mille korraldustoimkonda kuulus Margit Kurvits. Margiti õlul oli kogu võistluse koordineerimine ja kohapealne asjaajamine. Selle aasta talimängudel osalesid haldusreformist tulenevalt koos vallad ja linnad, mis esitas mängude korraldajatele uue väljakutse.

Margit korraldab Viljandimaa koolinoorte võistlussüsteemi. Koolidevahelisi võistlusi toimub maakonnas 14 erineval spordialal ning kokku toimub 43 võistlust erinevale vanusele. Ka palju Eesti Koolispordi Liidu piirkonnavõistlusi ja finaale toimub Viljandis ning tihtilugu on just Margit see kes on nõus neid korraldama.

Viljandis toimuva suurjooksu Viljandi Linnajooksu  korraldustoimkonnast ei puudu ka Margit. Viljandi Linnajooks toimus sellel aastal juba 63. korda ning on vanim linnajooks kogu Eestis.

Väga suurt abi osutab Margit Viljandimaa spordiklubidele, andes neile nõu võistluste korraldamisel ja läbiviimisel. Tihtilugu viibib ka kohapeal, haarates kätte mikrofoni või stopperi. Viljandimaa ajaloolised Sakala suvemängud ja talimängud toimuvad samuti spordiliidu ja Margiti eestvedamisel.
Margit Kurvits kuulub Eestimaa Koolispordi Liidu juhatusse ja Eesti Kultuurkapitali kehakultuuri ja spordi sihtkapitali nõukogusse.

s4585

 

Lisaks tunnustatakse Eestimaa Spordiliidu Jõud aasta tegijaid kolmes maakondlikus kategoorias: noortetreener, kohaliku spordielu edendaja ja piirkondlik spordisündmus.
Vaata nominente siin: http://joud.ee/est/g142/

Aunimetusi annab Jõud alates 2003. aastast üksikisikule või isikute rühmale, kelle töö ja tegevus on silma paistnud erilise tulemuslikkusega ja mõjutanud spordiliidu arengut. Eestimaa Spordiliidu Jõud aasta tegijad valiti maakondade spordiliitude poolt esitatud kandidaatide hulgast vastavalt Aasta tegija 2018 juhendile.

Eestimaa Spordiliit Aasta tegijate tunnustamine toimub laupäeval, 15.detsembil Haapsalu Kultuurikeskuses.Viimati muudetud: 28.11.2018


Tagasi uudiste nimekirja

 
Liikmelisus
Partnerid
Maakondade spordiliidud
Arvamusavaldus
CAPTCHA Image Reload Image