Uudised

18. Eesti omavalitsusjuhtide talvise mitmevõistluse võitsid Jaanus Järveoja ja Merike Prätz

11. veebruar 2022

9.-10. veebruaril toimusid Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskuses ning Aravete Keskkoolis Järvamaal 18. Eesti omavalitsusjuhtide talvine mitmevõistlus.

Taas sai talvine mitmevõistlus peetud kahepäevane, mis viimati juhtus aastal 2019. Võistlusele aitas kaasa suurepärane Eesti talv ja eeskujulik radade ning võistluspaikade ettevalmistus Valgehobusemäel ja Aravete Keskkoolis.

Võistluse formaat on kahe päevane ja kavas 10 erinevat võistlust, millest pooled olid välitingimustes.
Enim punkte kogus ning esikoha noppis Nõo vallavolikogu esimees Jaanus Järveoja, teise koha saavutas endine Järva vallavanem Arto Saar ning kolmanda koha Järva vallavanem Toomas Tammik.

Naistest hõivas pjedestaali kõrgema astme Antsla vallavolikogu esimees Merike Prätz, kellele tihedas punkti heitluses järgnesid teise koha saavutanud Türi vallavolikogu esimees Maarja Brause ja kolmandana Rõuge vallavanem Britt Vahter.
Maakondade arvestuses kogus enim punkte Järvamaa, Võrumaa ja Tartumaa ees.
Järgmine omavalitsusjuhtide mitmevõistlus, see küll siis suvine, toimub 20.-21. juulil Kanepi vallas Põlvamaal. Ootame osalema kõiki omavalitsuste juhte (vallavanemad/linnapead ja volikogu esimehed), samuti endiseid omavalitsusjuhte.

Vaata ka → protokolli

s5599Viimati muudetud: 11.02.2022


Tagasi uudiste nimekirja

 
Liikmelisus
Partnerid
Maakondade spordiliidud
Arvamusavaldus
CAPTCHA Image Reload Image