Eesti X maatalimängude eelturniirid

Vastavalt Eesti X maatalimängude juhendile, laekunud ülesandmistele ja eelmiste hooaegade tulemustele toimuvad linnade ja valdade lauamängude ning korvpalli eelturniirid järgmiselt:

I  LINNAD

1. Naiste korvpall

Eelturniire ei toimu, sest registreerus 5 võistkonda, kes mängivad kõik finaalturniiril Põlvas. Tasutud osavõtumaks jääb finaalvõistluste ettemaksuks.

2. Meeste korvpall

I alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Tamsalu
Jõgeva
Põlva
Maardu
Elva
Lihula
Võru
Kuressaare

Võistkondade saabumine 15.jaanuaril kell 10.00 Tamsalu Spordikompleksi.
Kontaktisik Krista Lepik  5202064

II alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Haapsalu
Suure-Jaani
Saue
Kunda
Räpina
Keila
Põltsamaa
Valga

Võistkondade saabumine 15. jaanuaril kell 10.00 Haapsalu Wiedemanni Spordihoonesse (Wiedemanni 15).
Kontaktisik Tarmo Tuisk 5065688

3. Lauamängud

Lauatennises eelturniire ei toimu, sest registreerus 10 võistkonda, kes mängivad kõik finaalturniiril Põlvas. Tasutud osavõtumaks jääb finaalvõistluste ettemaksuks.

I alagrupp

Finaali pääseb 3 paremat võistkonda males ja kabes.

Põlva                             male   kabe
Elva                               male   kabe
Keila                              male   kabe
Haapsalu                        male   kabe
Valga                             male   kabe
Põltsamaa                      male      -

Võistkondade saabumine 15.jaanuaril kell 10.00 Põlva Spordihoonesse (Metsa tn.7).
Kontaktisik  Taima Nurm 5109658

II alagrupp

Finaali pääseb 3 paremat võistkonda males ja kabes.

Maardu                           male    kabe
Tamsalu                          male    kabe
Jõgeva                             male   kabe
Saue                                 -        kabe
Kärdla                             male    kabe
Rapla                              male      -
Sindi                                 -        kabe  

Saabumine 15. jaanuaril kell 10.00 Maardu Male-kabe Klubisse (Avar tn.8).

Kontaktisik Evald  Raudsepp 5041648

II   VALLAD

1. Naiste korvpall

I alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Ambla  vald
Rapla
Tartu
Kiili
Märjamaa
Padise

Saabumine 15.jaanuaril kell 10.00 Aravete Spordihoonesse.
Kontaktisik Leo Matikainen  5145653

II alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Tähtvere vald
Väike-Maarja
Paikuse
Võru
Tarvastu
Otepää

NB! Saabumine 16.jaanuaril kell 10.00 Ilmatsalu Spordihoonesse.
Kontaktisik Kaja Raid 5065788

2. Meeste korvpall

I alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Valgjärve vald
Kambja
Helme
Tarvastu
Antsla
Ülenurme
Paikuse
Kernu
Pärsti
Kõue
Otepää
Juuru

Saabumine 15.jaanuaril kell 10.00 Valgjärve Põhikooli.
Kontaktisik Sergei Rosumovski 56490226

II alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Jõgeva vald
Väike-Maarja
Urvaste
Paistu
Häädemeeste
Viimsi
Luunja
Karksi
Kose
Torma
Märjamaa
Saku

Saabumine 15.jaanuaril kell 10.00 Jõgeva Spordihoonesse Virtus.
Kontaktisik Raivo Tralla 5051599

III alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Haljala  vald
Rae
Kuusalu
Mäetaguse
Saarde
Toila
Vasalemma
Orissaare
Sõmeru
Ambla
Kadrina
Saue

Saabumine 15.jaanuaril kell 10.00 Haljala Spordihoonesse.
Kontaktisik Meelis Kari 5024288

IV alagrupp

Finaali pääseb 2 paremat võistkonda.

Tartu vald
Kiili
Tähtvere
Võru
Sangaste
Ahja
Raasiku
Tabivere
Vinni
Kanepi
Padise
Rapla

Saabumine 15.jaanuaril kell 10.00 Lähte Spordihoonesse.
Kontaktisik Margus Pärsik 5118783

3. Lauamängud

I  alagrupp

Finaali pääseb 3 paremat võistkonda males ja kabes ning 4 lauatennises.

Koeru vald                male    kabe   lauatennis
Luunja                     male     kabe   lauatennis
Tähtvere                   male       -       lauatennis
Raasiku                   male     kabe   lauatennis
Tarvastu                   male     kabe   lauatennis
Kiili                          male     kabe   lauatennis
Vinni                        male     kabe   lauatennis
Rapla                          -         kabe   lauatennis

Saabumine 15.jaanuaril kell 10.00 Koeru Keskkooli juurde.
Kontaktisik Tõnu  Maiste 5105608

II alagrupp

Finaali pääseb 3 paremat võistkonda males ja kabes ning 4 lauatennises.

Tartu vald               male       kabe    lauatennis
Sõmerpalu             male           -               -
Paistu                      -           kabe    lauatennis
Ahja                         -           kabe    lauatennis
Kõo                       male           -               - 
Tabivere                 male           -      lauatennis
Vastemõisa           male        kabe    lauatennis
Kehtna                   male       kabe    lauatennis
Värska                   male          -       lauatennis
Otepää                     -           kabe    lauatennis

Saabumine 15.jaanuaril kell 10.00 Lähte Spordihoonesse.
Kontaktisik Margus Pärsik 5118783.

III alagrupp

Finaali pääseb 3 paremat võistkonda males ja kabes ning 4 lauatennises.

Kernu  vald               male    kabe    lauatennis
Toila                            -      kabe           -
Saku                        male      -              -
Paikuse                   male       -       lauatennis
Kohila                      male       -       lauatennis
Viru-Nigula               male     kabe   lauatennis
Sõmeru                       -        kabe   lauatennis
Sauga                         -          -      lauatennis
Pärsti                      male        -      lauatennis
Väike-Maarja              -         kabe   lauatennis
Suure-Jaani              male     kabe   lauatennis

Saabumine 15.jaanuaril kella 10.00 Kernu  Valla Rahvamajja.
Kontaktisik Kaljo Põldaru 5214206

IV alagrupp

Finaali pääseb 3 paremat võistkonda males ja kabes ning 4 lauatennises.

Märjamaa vald           male     kabe   lauatennis
Kaarma                     male        -           -
Audru                        male        -           -
Kärla                            -           -     lauatennis
Rae                              -       kabe         -
Nissi                            -            -     lauatennis
Jõelähtme                     -           -     lauatennis
Viimsi                       male         -     lauatennis
Saarde                      male         -     lauatennis
Jõgeva                          -       kabe          -
Viiratsi                      male         -            -
Põltsamaa                    -            -     lauatennis
Keila                            -        kabe           -
Kose                        male      kabe           -
Haljala                         -             -     lauatennis
Häädemeeste               -         kabe          -
Halinga                        -             -     lauatennis

Saabumine 15.jaanuaril kell 10.00 Märjamaa Metsanurga Võimlasse
(Metsanurga 7).
Kontaktisik Sirje Viisut 5116393

Täiendav  info

1. Eelturniirid toimuvad 15.-16.jaanuaril 2005.a.

2. Esindajate koosolekul paneb läbiviija paika ajakontrolli (s.o. mänguaja).

3. Võistlused viiakse läbi vastavalt Eesti X maatalimängude juhendile.

4. Lauamängudes (male,kabe,lauatennis) tohivad täiskasvanute eest mängida 1988.a. ja varem sündinud sportlased.

5. Kõigil alagruppidest osavõtjatel võtta ühendus läbiviijaga, kinnitada oma saabumine ning täpsustada majutus- ja toitlustusvõimalused.

NB! istkondadel tasuda osavõtumaks hiljemalt 7.jaanuariks 2005.a.
Juhendis majandamine p. 2.

6. Eelturniiride  läbiviijad:
a) saadavad peale võistlusi (EMSL"Jõud" Toompuiestee 21, Tallinn 10137) järgmised  materjalid:
-
turniiride tabelid koos paremusjärjestuse ja valdade meeste korvpallis finaali pääsenud võistkondade omavahelise kohtumise tulemuse äramärkimisega
-
võistkondade ülesandmislehed koos mängude protokollidega
b) teatavad EMSL"Jõud" telef. 6621833 oma valla või spordiklubi pangaandmed, kuhu saab üle kanda võistluste läbiviimiseks osavõtumaksud
c)
 saadavad peale võistlusi EMSL"Jõudi" finantsaruande laekunud rahade kulutamise kohta. Aruande vorm on saadetud postiga võistlust läbiviiva linna -või vallavalitsusse.

Info: Matti Reimann 6621833;  5062590

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner