Eesti X maatalimängude eelturniiride tulemused

I  LINNAD

1. Naiste korvpall

Eelturniire ei toimunud, sest registreerus 5 võistkonda (Põlva, Maardu, Kärdla, Türi, Keila), kes kõik mängivad finaalturniiril Põlvas. Tasutud osavõtumaks jääb finaalvõistluste ettemaksuks.

2. Meeste korvpall

I alagrupp

Korraldas Tamsalu linn.
Finaali pääses 2 paremat võistkonda.

Paremusjärjestus:
1. Kuressaare
2.
Lihula
3. Elva
4. Põlva
5. Tamsalu
6. Võru
7. Maardu
8. Jõgeva

II alagrupp

Korraldas Haapsalu linn.
Finaali pääses 2 paremat võistkonda.

Paremusjärjestus:
1.-2. Haapsalu
1.-2. Põltsamaa
3. Suure-Jaani
4. Saue
5. Keila
6. Kunda
7. Räpina

3. Lauamängud

Lauatennises eelturniire ei toimunud, sest registreerus 10 võistkonda (Põltsamaa, Tamsalu, Jõgeva, Põlva, Võhma, Maardu, Elva, Kärdla, Haapsalu, Valga), kes kõik mängivad finaalturniiril Põlvas. Tasutud osavõtumaks jääb finaalvõistluste ettemaksuks.

I alagrupp

Korraldas Põlva linn.
Finaali pääses 3 paremat võistkonda males ja kabes.

Paremusjärjestus:
Male                          Kabe
1. Valga
                    1. Keila
2. Põlva                     2. Elva
3. Haapsalu               3. Valga
4. Elva                        4. Põlva
5. Põltsamaa              5. Haapsalu

II alagrupp

Korraldas Maardu linn.
Finaali pääses 3 paremat võistkonda males ja kabes.

Paremusjärjestus:
Male                          Kabe
1. Jõgeva                  1. Kärdla
2. Maardu                  2. Maardu
3. Rapla                    3. Jõgeva
4. Kärdla                    4. Saue
5. Tamsalu                 5. Tamsalu
                                 6. Sindi

II   VALLAD

1. Naiste korvpall

I alagrupp

Korraldas Ambla vald.
Finaali pääses 2 paremat võistkonda.

Paremusjärjestus:
1. Tartu vald
2. Rapla vald
3. Kiili
4. Ambla
5. Padise

II alagrupp

Korraldas Tähtvere vald.
Finaali pääses 2 paremat võistkonda.

Paremusjärjestus:
1. Võru vald
2. Tähtvere
3. Paikuse
4. Otepää
5. Väike- Maarja
6. Tarvastu

2. Meeste korvpall

I alagrupp

Korraldas Valgjärve vald.
Finaali pääses 2 paremat võistkonda.

Paremusjärjestus:
1. Ülenurme
2. Paikuse
3. Kambja
4. Valgjärve
5. Kernu
6. Antsla
7. Kõue
8. Pärsti
9. Juuru
10.Helme
11.Otepää
12.Tarvastu

II alagrupp

Korraldas Jõgeva vald.
Finaali pääses 2 paremat võistkonda.

Paremusjärjestus:
1. Väike-Maarja
2.
Luunja
3. Kose
4. Jõgeva
5. Saku
6. Karksi
7. Torma
8. Märjamaa
9. Urvaste
10.Viimsi
11.Paistu
12.Häädemeeste


III alagrupp

Korraldas Haljala vald.
Finaali pääses 2 paremat võistkonda.

Paremusjärjestus:
1. Rae
2. Toila
3. Haljala
4.-6. Kuusalu
4.-6. Sõmeru
4.-6. Kadrina
7.-9. Mäetaguse
7.-9. Orissaare
7.-9. Ambla
10.-11. Saarde
10.-11. Saue

IV alagrupp

Korraldas Tartu vald.
Finaali pääses 2 paremat võistkonda.

Paremusjärjestus:
1. Kiili
2. Tabivere
3. Vinni
4. Tartu vald
5. Raasiku
6. Rapla vald
7. Tähtvere
8. Võru vald
9. Sangaste
10.Padise
11.Ahja
12.Kanepi

3. Lauamängud

I  alagrupp

Korraldas Koeru vald.
Finaali pääses 3 paremat võistkonda males ja kabes ning 4 lauatennises.

Paremusjärjestus:
Male                          Kabe                          Lauatennis
1. Luunja                  1. Koeru                    1. Tähtvere    
2. Tähtvere               2. Raasiku                 2. Koeru
3. Tarvastu                3. Luunja                  3. Rapla
4. Koeru                     4. Kiili                        4. Luunja
5. Kiili                        5. Tarvastu                  5. Vinni
6. Raasiku                  6. Vinni                      6. Tarvastu
                                                                   7. Raasiku

II alagrupp

Korraldas Tartu vald.
Finaali pääses 3 paremat võistkonda males ja kabes ning 4 lauatennises.

Paremusjärjestus:
Male                         Kabe                        Lauatennis
1. Sõmerpalu           1. Paistu                  1.-4. Tartu
2. Kõo                       2. Tartu                   1.-4. Tabivere
3. Tartu                     3. Ahja                    1.-
4. Vastemõisa
4. Vastemõisa            4. Vastemõisa          1.-4. Värska
5. Tabivere                                                 5. Ahja
                                                                 6. Paistu

III alagrupp

Korraldas Kernu vald.
Finaali pääses 3 paremat võistkonda males ja kabes ning 4 lauatennises.

Paremusjärjestus:
Male                          Kabe                         Lauatennis
1. Paikuse                 1. Toila                     1. Viru-Nigula
2. Kohila                   2. Kernu                    2. Paikuse
3. Viru-Nigula           3. Viru-Nigula            3. Kernu
4. Pärsti                     4. Suure-Jaani            4. Sauga
5. Kernu                     5. Väike-Maarja          5. Sõmeru
6. Suure-Jaani            6. Sõmeru                  6. Suure-Jaani
7. Saku                                                       7. Pärsti
                                                                  8. Väike-Maarja

IV alagrupp

Korraldas Märjamaa vald
Finaali pääses 3 paremat võistkonda males ja kabes ning 4 lauatennises.

Paremusjärjestus:
Male                          Kabe                          Lauatennis
1. Audru                    1. Keila                     1.-3.Märjamaa
2. Saarde                  2. Rae                       1.-3.Haljala
3. Viimsi                    3. Häädemeeste       1.-3.Viimsi
4. Kaarma                  4. Märjamaa               4. Jõelähtme
5. Kose                      5. Kose                      5. Halinga
6. Märjamaa                                                6. Kärla
                                                                  7. Nissi
                                                                  8. Põltsamaa
                                                                  9. Saarde
                                                                  10.Kose

Eelturniirid toimusid 15.-16.jaanuaril.

Eesti Maaspordi Liit "Jõud"

Info: Matti Reimann 6621833;  5062590

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner