Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses

Koeru, 29. märts 2008

Naised kuni 54 a.

1. Viire Talts                            Pärnumaa SL               34 p.

2. Mari-Liis Mölter                   Järvamaa SL                30,5

3. Tiia Müürisepp                     Saaremaa SL               30

4. Silvi Pool                             Pärnumaa SL               28,5

5. Saima Rand                         Pärnumaa SL               27,5

6. Julia Aleknavitsjute              Järvamaa SL                16,5

7. Teini Noormann                   Järvamaa SL                9

Naised 55+

1. Helga Vasemägi                   Järvamaa SL                28,5 p.

2. Ilme Rand                            Pärnumaa SL               18

3. Lille Õie Joosepson              Pärnumaa SL               17,5

Mehed kuni 59 a.

1. Viisut, Valter                       Raplamaa SL               38 p.

2. Andres Kuusk                     Saaremaa SL               37

3. Urmas Virves                      Järvamaa SL                34,5

4. Harri Vesi                            Põlvamaa                     32

5. Meelis Tätte                         Tartu                           29

6. Meelis Vaher                       Saaremaa SL               28,5

7. Enn Viitkar                          Raplamaa SL               28,5

8. Andres Tobre                      Valgamaa                    28

9. Sten Kasela                         Pärnumaa SL               28

10. Eiki Kasemets                   SK Vaablane               27,5

11. Mati Suun                          Järvamaa SL                27,5

12. Kalev Konts                      Pärnumaa SL               27

13. Tauno Jõgiste                    Järvamaa SL                26,5

14. Priit Loide                         Valgamaa                    25,5

15. Riho Tiivel                           Tartu                           25

16. Tiit Parts                            Tartu                           24

17. Enn Pruul                           Pärnumaa SL               24

18. Dinis Suun                          Järvamaa SL                22,5

19. Tarmo Salin                       Tallinn                          19,5

20. Jaak Kupper                     Pärnumaa SL               15,5

Mehed 60 – 69

1. Rein Kirst                            Saaremaa SL               34,5 p.

2. Märt Purde                          Tallinn                          33,5

3. Jaan Rohtsalu                      Järvamaa SL                32,5

4. Harri  Tiik                            Pärnumaa SL               32

5. Viktor Kass                         Põlvamaa                     26,5

6. Mati Kure                           Tartu                           26

7. Ivo Jurno                             Tallinn                          26

Mehed 70 +

1. Jaan Sulg                             Raplamaa SL               31 p.

2. Heino Merilaine                   Pärnumaa SL               29,5

3. Ilmar Vainsalu                      Raplamaa SL               24,5

4. Rinaldo Thomson                 Tallinn                          24

Võistkondlik järjestus

1. Pärnumaa SL           80

2. Järvamaa SL            74

3. Raplamaa SL           52

4. Saaremaa SL           52

5. Tallinn                     35

6. Pölvamaa SL           23

7. Tartu                       22

8. Valgamaa SL           10

peakohtunik Vahur Palu

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner