Eestimaa Spordiliit Jõud noormeeste meistrivõistlused käsipallis
(1992.a. ja hiljem sündinud)

24.-25.november 2007, Viljandi

Kokkuvõte

Parim  mängija Treener
    I   Põlva  Spordikool  1 Priit  Jõks   Kalmer  Musting  
    II Viljandi  Spordikool Lauri  Ant   Lembit  Nelke  
    III SK  Tapa Margus  Õun    Aron  Jaanis  
    4. HC  Kehra Mikk  Aasma   Tarmo  Tiidemaa
    5. HC  Viimsi Sander  Traks   Ain  Kont  
    6. Põlva  Spordikool  2 Tõnu  Jõks   Kalmer  Musting  
    7. Valga  Käval Mihkel  Sibul   Andris  Uibo  
               
    Turniiri  parim  mängija Priit Jõks Põlva      
                       väravavaht Rasmus Ots Viljandi      
               
I  koht Põlva  SK 1
  Priit Jõks, Ardo Puna, Kristen-Mikk Vidrik, Kristen Int, Andris Pai, Risto Salla,
Randso Tamm, Harri Oberg, Kaarel Kõiv.
II  koht Viljandi  SK
  Rasmus Ots, Taavi Kalvi, Lauri Ant, Ken Midri, Robert Lõpp, Mikk Varik, Allar Lint, Andre Lätte, Janno Melotskin, Kermo Maiste.  
III  koht SK  Tapa
  Siimo Tänavots, Kaimar Lees, Sebastjan Koljak, Kristjan Krall, Janar Vahter,
Ragnar Kütt, Lars-Peter Viks,Rail Ageni, Rainer Kullamägi, Margus Õun.
 

Kohamängud

  Meeskond Meeskond Tulemus
5 - 6  kohale HC  Viimsi Põlva SK 2 23 - 21
3 - 4  kohale SK  Tapa HC  Kehra 28 - 15
Finaal Põlva SK 1 Viljandi SK 25 - 21

Vahemängud

Mängu nr. Meeskond Meeskond Tulemus
11 A1    Põlva SK 1 B2    HC  Kehra 27 - 22
12 B1   Viljandi SK A2    SK Tapa 19 - 11
10 A 4  Valga Käval B 3   Põlva SK 2 15 - 29
13 A 4   Valga Käval A 3   HC Viimsi  33 - 14
15 A 3   Põlva Sk 2 B 3   HC Viimsi 21 - 23

A- alagrupp

  VÕISTKOND 1 2 3 4 Väravate
vahe
PUNKTE KOHT
1 Põlva  SK  1   2
30:13
2
32:18
2
29:11

91:42

 6 1.
2 SK  Tapa 0
13:30
  2
20:18
2
24:4

57:52

 4 2.
3 HC  Viimsi 0
18:32
0
18:20
  2
22:10

58:62

 2 3.
4 Valga  Käval 0
11:29
0
4:24
0
10:22
 

25:75

 0 4.

B- alagrupp

  VÕISTKOND 1 2 3 4

Väravate
vahe

PUNKTE KOHT
1 Viljandi  SK   2
37:23
2
20:12
 

57:35

 4 1.
2 Põlva  SK  2 0
23:37
  0
22:29
 

45:66

 0 3.
3 HC  Kehra 0
12:20
2
29:22
   

41:42

 2 2.
4
             

Peakohtunik  Lembit Nelke

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner