EMSL Jõud noorte meistrivõistlused lauatennises

Aseri Vabaaja Keskus
28.aprill 2007.a.

B - klass
Noormehed Neiud
1. Tauri TIIRMAA   Viljandimaa 1. Julia KIRPU   Viljandimaa
2. Oliwer NÕLVAK   Ida-Virumaa 2. Anna TSIZEVITS   Läänemaa
3. Renee KARU   Viljandimaa 3. Getter ELTERMAA Viljandimaa
4. Egert EILASTE   Harjumaa 4. Riina AKSENENKO Viljandimaa
5. Toomas KORSAR Lääne-Virumaa          
6. Janno SOOTS   Läänemaa          
7. Alo LIIMA   Lääne-Virumaa          
8. Magnus HAIN   Lääne-Virumaa          
9. Marion KIVILAAN Läänemaa          
                   
C - klass
Noormehed Neiud
1. Kert RÄIS   Ida-Virumaa 1. Laura-Liis NURGA Ida-Virumaa
2. Mart VINGISSAR Viljandimaa 2. Merilyn ENDERS   Viljandimaa
3. Henri PIKLA   Läänemaa 3. Kristiina SEITON   Läänemaa
4. Raido SÖÖTMAA Läänemaa 4. Angeelika PRIIMÄGI Harjumaa
5. Lauri LUIK   Läänemaa 5. Geyti LANDE   Harjumaa
6. Silver BAHOVSKI Harjumaa 6. Airi PILLESAAR   Lääne-Virumaa
7. Raido HEINLAID   Läänemaa 7. Gea RUMJANTSEVA Viljandimaa
8. Targo TIIRMAA   Viljandimaa 8. Tiina MÄNGLI   Harjumaa
9. Joonas HAIN   Lääne-Virumaa          
                   
D - klass
Poisid Tüdrukud
1. Silver KRUUSALU Järvamaa 1. Karmen KOZMA   Ida-Virumaa
2. Rivo SAAREMÄE   Viljandimaa 2. Getter PÕRU   Viljandimaa
3. Rannar REMMELGAS Järvamaa 3. Liina LIIDIG   Harjumaa
4. Kaspar KRUUSALU Järvamaa 4. Jaanika PRIIMÄGI Harjumaa
5. Tanel STERN   Viljandimaa 5. Karin VAHAR   Harjumaa
6. Rasmus TÕNISMÄGI Harjumaa 6. Laura-Ly LOTTAMÕIS Harjumaa
7. Patrik NÕLVAK   Ida-Virumaa          
8. Vladik RATSHUGIN Ida-Virumaa          
9. Rasmus BAHOVSKI Harjumaa          
10. Norman MADIBERG Läänemaa          
11. Raiko SÕÕTMAA Läänemaa          
12. Sergei GUDOV   Viljandimaa          
13. Sören ROTHBERG Viljandimaa          
14. Aleksandr DUDKIN Ida-Virumaa          
15. Allar ÕUNAPUU   Läänemaa          
16. Sven NURMLA   Lääne-Virumaa          
17. Karel ÜKSVÄRAV Läänemaa          
18. Joosep LAEV   Läänemaa          
19. Kristo KORELL   Viljandimaa          
20. Karl VAHAR   Harjumaa          
21. Joost PODEKRAT Lääne-Virumaa          
                   
E - klass
Poisid Tüdrukud
1. Kairo KLUUST   Järvamaa 1. Viktoria KIRPU   Viljandimaa
2. Sten KÜÜSMAA   Lääne-Virumaa 2. Reelika HANSON Ida-Virumaa
3. Lev MIHHAILOV   Ida-Virumaa 3. Liis LASS   Ida-Virumaa
4. Leonid VAGULIN   Ida-Virumaa 4. Karin TALVING   Läänemaa
5. Olari NEBOKAT   Läänemaa 5. Kertu SAVIOTS   Läänemaa
6. Indrek VASSILJEV Ida-Virumaa 6. Kerli ÜBIUS   Lääne-Virumaa
7. Magnus LIIMA   Lääne-Virumaa          
8. Kevin KIVIMÄE   Viljandimaa          
9. Toomas VESTLI   Läänemaa          
10. Jüri VIIDIG   Harjumaa          
11. Andri NÕGOLS   Viljandimaa          
                   
Noormeeste paarismäng Tütarlaste paarismäng
1. Renee KARU   Viljandimaa 1. Laura-Liis NURGA Ida-Virumaa
Tauri TIIRMAA   Karmen KOZMA  
2. Kaspar KRUUSALU Järvamaa 2. Julia KIRPU   Viljandimaa
Rannar REMMELGAS Anna TSIZEVITS   Läänemaa
3. Oliwer NÕLVAK   Ida-Virumaa 3. Merilyn ENDERS   Viljandimaa
Kert RÄIS   Getter PÕRU  
4. Rivo SAAREMÄE   Viljandimaa 4. Angeelika PRIIMÄGI Harjumaa
Mart VINGISSAR Geity LANDE  
5-8. Vladik RATSHUGIN Ida-Virumaa 5-8. Reelika HANSON Ida-Virumaa
  Patrik NÕLVAK     Liis LASS    
5-8 Silver Kruusalu   Järvamaa 5-8 Viktoria KIRPU   Viljandimaa
  Kairo KLUUST     Riina AKSENENKOV
5-8  Janno SOOTS   Läänemaa 5-8 Kristiina SEITON   Läänemaa
  Lauri LUIK     Getter ELTERMAA Viljandimaa
5-8 Henri PIKLA   Läänemaa 5-8 Karin TALVING   Läänemaa
  Egert EILASTE   Harjumaa   Kertu SAVIOTS  
9-16. Joonas HAIN   Lääne-          
  Magnus HAIN   Virumaa          
9-16 Kevin KIVIMÄE   Viljandimaa          
  Kristo KORELL            
9-16 Lev MIHHAILOV   Ida-Virumaa          
  Leonid VAGULIN            
9-16 Norman MADIBERG Läänemaa          
  Allar ÕUNAPUU            
9-16 Toomas VESTLI   Läänemaa          
  Olari NEBOKAT            
9-16 Tanel STERN   Viljandimaa          
  Targo TIIRMAA            
9-16 Aleksandr DUDKIN Ida-Virumaa          
  Indrek VASSILJEV          
9-16 Raiko SÖÖTMAA Läänemaa          
  Joosep LAEV            
17. Karl VAHAR   Harjumaa          
  Jüri VIIDIK            
                   
Segapaarismäng
1. Renee KARU - Julia KIRPU         Viljandimaa
2. Oliwer NÕLVAK - Laura-Liis NURGA         Ida-Virumaa
3. Kert RÄIS - Karmen KOZMA         Ida-Virumaa
4. Tanel STERN - Merilyn ENDERS         Viljandimaa
5-8. Mart VINGISSAR - Viktoria KIRPU         Viljandimaa
  Toomas KORSAR - Airi PILLESAAR         Lääne-Virumaa
  Rivo SAAREMÄE - Getter PÕRU         Viljandimaa
  Henri PIKLA - Anna TSIZEVITS         Läänemaa
9-14. Vladik RATSHUGIN - Reelika HANSON       Ida-Virumaa
  Magnus HAIN - Kerli ÜBIUS         Lääne-Virumaa
  Sergei GUDOV - Riina AKSENENKOV       Viljandimaa
  Toomas VESTLI - Kertu SAVIOTS         Läänemaa
  Lauri LUIK - Kristiina SEITON         Läänemaa
  Patrik NÕLVAK - Liis LASS         Ida-Virumaa 

Peakohtunik Koit Korkmann (rahvusvaheline kategooria)

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner