Eesti Maaspordi Liidu “Jõud” lahtised meistrivõistlused noormeeste käsipallis (1992 .a. ja hiljem sündinud)

Viljandis,  21-22. oktoobril  2006.a.

Paremusjärjestus

I koht   Põlva 1
Risto Salla, Priit Jõks, Kaarel Kõiv, Ardo Puna, Harri Oberg, Andris Pai, Kristen-Mikk Vidrik, Karl-Erik Kähr, treener Kalmer Musting.

II koht   Kristiine SK/Reval-Sport 1
Uku-Tanel Laast, Sander Sõstra, Rico Mändlo, Mattis Rätsep, Kaur Vahtrik, Silver-Joosep Paluste, Taavi Limperk, Silver Köök, treener  Raivo  Laast.

III koht   Viljandi SK 1
Rasmus Ots, Lauri Ant, Taavi Kalvi, Ramon Pääsuke, Ken Midri, Robert Lõpp, Kristjan Koovit, treener Lembit Nelke.

4. SK  Tapa
5. Aruküla  SK
6. Põlva 2
7. Kehra
8. Tallas
9. Kristiine SK/Reval-Sport 2
10.Viljandi  SK 2
11.HC Viimsi
12.Valga Käval

Alagrupimängud laupäeval,  21. oktoobril

 1.     C    Kell  11.15       SK Tapa                                 -    Viljandi  2         19:12

 2.     D             12.00       Viljandi  1                              -    HC Viimsi        18:11

 3.     A             12.45       Kristiine Sk/Reval-Sport  1   -    Põlva  2            26:13

 4.     B             13.30       Kristiine Sk/Reval-Sport  2    -   Põlva  1            27: 7

 5.     C             14.15       HC  Tallas                              -    SK Tapa           22:13

 6.     D             15.00       HC  Viimsi                             -    Aruküla  Sk     11:17

 7.     A             15.45       Valga  Käval                          -    Põlva  2            28: 8

 8.     B             16.30       Kristiine Sk/Reval-Sport  2   -    HC  Kehra        11:15

 9.     C             17.15       HC  Tallas                             -    Viljandi  2         19:12

10.    D             18.00      Aruküla                                  -    Viljandi  1        14:16

11.    A             18.45      Kristiine Sk/Reval-Sport 1    -    Valga Käval     37: 7

12.    B             19.30      Põlva  1                                  -     HC  Kehra       17: 8

Alagruppide tulemused

  A    1.   Kristiine Sk/Reval-Sport 1     4   p         B    1.   Põlva   1                                  4  p

          2.   Põlva   2                                 2                     2.   Kristiine Sk/Reval-Sport 2      2       

          3.  Valga  Käval                           0                     3.   HC  Kehra                              0     

            

  C    1.   SK  Tapa                                4  p          D    1.  Viljandi   1                               4  p

          2.   HC  Tallas                              2                      2.  Aruküla  KK                           2

          3.   Viljandi  2                              0                      3.  HC  Viimsi                              0

Kohamängud pühapäeval, 22. oktoobril

13.   Kell   8.00    9 -12  kohale  A3-C3     Valga            -   Viljandi  2        8 :15

14.             8.40    9 -12               B3-D3     Krist/R-S  2  -   Viimsi             13:12

15.             9.20    5 - 8                A2-C2     Põlva  2        -   Tallas              15:14

16.           10.00    5 - 8                B2-D2     Kehra           -   Aruküla           12:16

17.           10.40    1 - 4                A1-C1     Krist/R-S  2  -   Tapa                28:12

18.           11.25    1 - 4                B1-D1     Põlva  1        -  Viljandi  1        20:14

19.           12.10        11-12                         Valga             -  Viimsi               6 :23

20.             12.50         9 - 10                        Viljandi  2      -  Krist/R-S  2      6 :22

21.             13.30         7 - 8                           Tallas            -   Kehra              11:16

22.           14.10        5 – 6                           Põlva  2        -   Aruküla           16:24

23.           14.50        3 – 4                          Tapa              -   Viljandi  1       11:16

24.           15.35         Finaal                       Krist/R-S  1   -   Põlva  1          18:20

Peakohtunik Lembit Nelke

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner