Eesti Maaspordi Liidu "Jõud" noorte meistrivõistlused tennises

2.-10.juuli 2006
Haapsalu, Krahviaia tennisekeskus

Lõpuprotokoll Peakohtunik: Vello Kuhi  
               
T-12 üksikmäng P-12 üksikmäng
1. Sandra Savvest

1993

Harju 1. Aleksei Gorbatš

1994

Harju
2. Brenda Tamm

1995

Harju 2. Aleksei Bohan

1994

Harju
3. Kristina Toots

1995

Harju 3. Karl Kiur Saar

1996

Harju
        4. Konstantin Merkulov

1995

Harju
        5. Artjom Briš

1994

Harju
        6. Kert Kilumets

1995

Saaremaa
        7. Kaur Aare Saar

1994

Harju
T-14 üksikmäng 8. Aleksei Vladimirov

1994

Harju
        9. Sander Lepik

1995

Pärnu
1. Ksenia Popkova

1992

Harju 10. Anton Rober

1995

Lääne 
2. Kristel Kõiva

1992

Harju 11. Ken Rakki

1994

Lääne
3. Mari Mahoni

1993

Lääne  12. Roger Tibar

1995

Lääne
4. Anett Kontaveit

1995

Harju        
5. Sandra Savvest

1995

Pärnu P-12 paarismäng
6. Kristiin Mets

1993

Saare        
7. Diana Klavan

1992

Viljandi 1. Bohan - Gorbatš   Harju
8. Marit Martens

1992

Harju 2. Vladimirov - Bris   Harju
9. Kati Müristaja

1993

Harju 3. Saar - Saar   Harju
10. Ann Christin Kerner

1992

Harju 4. Kilumets - Merkulov   Saare-Harju
11. Stella Pervunin

1993

Pärnu        
12. Jelena Rodionava

1993

Ida-Viru P-14 üksikmäng
13. Kristel Velleste

1992

Harju        
14. Kerly Veide

1993

Lääne 1. Priit Suluste

1993

Saare
        2. Ken Kristjan Toomjõe

1993

Pärnu
T-14 paarismäng 3. Kevin Soo

1993

Tartu
        4. Kert Pütsepp

1992

Harju
1. Kontaveit - Popkova   Harju 5. Karl Pops

1992

Harju
2. Klavan - Mets   Viljandi-Saare 6. Karl Erik Esko

1992

Harju
3. Savvest - Pervunin   Pärnu 7. Ken Rakki

1994

Lääne
4. Müristaja - Rodionova   Harju 8. Roger Tibar

1995

Lääne
               
T-16/18 P-14 paarismäng
1. Kadri Rehkli

1991

Lääne  1. Suluste - Toomjõe   Saare-Pärnu
2. Enelin Tatar

1991

Hiiumaa 2. Pütsepp - Soo   Harju-Tartu
3. Liisi Käär

1989

Hiiumaa 3. Pops - Esko   Harju
4. Kerly Veide

1993

Lääne  4. Rakki - Tibar   Lääne 
               
P-18 üksikmäng P-16 üksikmäng
1. Elmar Gurbanov

1990

Harju 1. Siim Tuus

1990

Lääne Viru
2. Siim Tuus

1990

Lääne Viru 2. Elmar Gurbanov

1990

Harju
3. Ats Lusti

1990

Harju 3. Harry Käsk

1990

Harju
4. Joonas Tomingas

1990

Lääne     Heimar Kalpus

1991

Harju
5. Kaarel Kaasik

1990

Lääne 5. Mihkel Jõgi

1990

Harju
6. Vao Priit

1991

Lääne 6. Toomas Puks

1991

Harju
        7. Kaarel Kotkas

1991

Pärnu
P-16 paarismäng Gerd Koorits

1990

Tartu
        9. Maksim Sokirjanski

1990

Harju
1. Käsk - Jõgi   Harju 10. Marek Turu

1991

Lääne
2. Tuus - Gurbanov   L-Viru - Harju 11. Kaarel Kaasik

1990

Lääne
3. Turu - Tomingas   Lääne   Joonas Tomingas

1990

Lääne
4. Kalpus - Koorits   Harju-Tartu 13. Priit Vao

1991

Lääne
5. Kaasik - Vao   Lääne        
6. Puks - Kotkas   Harju-Pärnu P-18 paarismäng
1. Käsk - Jõgi   Harju
        2. Tuus - Gurbanov   L-Viru-Harju
        3. Turu - Tomingas   Lääne
        4. Kalpus - Koorits   Harju-Tartu
        5. Puks - Kotkas   Harju-Pärnu
        6. Kaasik - Vao   Lääne

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner