Eesti Maaspordi Liidu "Jõud" noorte meistrivõistlused lauatennises

23.aprill 2006, Aseri

Üksikmängud

Türdukud 1993  ja nooremad

I           Karmen Kozma                        Ida-Virumaa
II          Viktoria Kirpu                          Viljandimaa
III        Maarja Mäesepp                       Ida-Virumaa

Tüdrukud  1991-1992

I           Laura-Liis Nurga                      Lääne-Virumaa
II          Airi Pillesaar                            Lääne-Virumaa
III        Eva-liisa Kilter                           Saaremaa

Tüdrukud  1989-1990

I           Riin Oviir                                  Raplamaa
II          Julia Kirpu                                Viljandimaa
III        Nelli Pedak                              Ida-Virumaa

Tüdrukud  1987-1988

I           Katerina Mihhailova                  Ida-Virumaa
II          Viktoria  Tšertovikova                Ida-Virumaa
III        Triin Urban                               Viljandimaa

Poisid  1993 ja vanemad

I           Kaspar  Kruusalu                     Järvamaa
II          Silver Kruusalu                         Järvamaa
III        Rannar Remmelgas                   Järvamaa
4.         Patric Nõlvak                           Ida-Virumaa
5.         Vladik  Ratšugin                       Ida-Virumaa
6.         Dmitri  Savrinovitš                    Lääne-Virumaa
7.         Kaur  Tiisler                             Lääne-Virumaa
8.         Al-der Dutkin                           Ida-Virumaa
9.         Leonid Mihhailov                      Ida-Virumaa
10.       Nikita Koikov                           Ida-Virumaa
11.       Leonid  Vagulin                        Ida-Virumaa

Poisid   1991 –1992

I           Erik Lindmäe                            Raplamaa
II          Kert Räis                                  Ida-Virumaa
III        Tauri Tiirma                               Viljandimaa
4.         Toomas  Korsar                       Lääne-Virumaa
5.         Leho Varik                               Jõgevamaa
6.         Janis Galkin                              Lääne-Virumaa
7.         Joonas Hain                              Lääne-Virumaa
8.         Risto Ruul                                 Saaremaa
9.         Madis Lember                            Saaremaa

Poisid   1989-1990

I           Sixten Sepp                              Lääne-Virumaa
II          Hannes Rohtsalu                       Lääne-Virumaa
III        Oliwer Nõlvak                             Ida-Virumaa
4.         Targo Tiirmaa                            Viljandimaa
5.         Rando Õun                               Saaremaa
6.         Magnus   Hain                          Lääne-Virumaa
7.         Tarmo Aav                               Saaremaa

Poisid  1987 –1988

I           Kaarel Oviir                               Raplamaa
II          Aksel Laks                               Raplamaa
III        Taavi Korsar                               Lääne-Virumaa
4.         Indrek Nurmits                          Lääne-Virumaa
5.         Tiit Väljakivi                             Saaremaa

Peakohtunik Pekka Laidinen
Peasekretär
Kaire Kutsar 

POEGLASTE   PAARISMÄNG

I           Taavi Koras – Sixten Sepp                               Lääne-Virumaa

II          Kaarel Oviir- Aksel Laks                                  Raplamaa/Pärnumaa

III        Erik Lindmäe-Hannes Rohtsalu                          Raplamaa/Lääne-Virumaa

4.         Kert Räis –Oliwer Nõlvak                                 Ida-Virumaa

5.-8.     Alder  Dutkin-Vladik Ratšugin                           Ida-Virumaa

            Kaspar Kruusalu-Tauri Tiirmaa                          Järvamaa/Viljandi

            Silver Kruusalu – Rannar Remmelgas                Järvamaa

            Leho Varik – Rando Õun                                  Saaremaa/Jõgevamaa

9-14.    Dmitri  Savrinovitš-Targo Tiirma                           Viljandi

            Patrick Nõlvak - Leonid Mihhailov                        Ida-Virumaa

            Tarmo Aav- Tiit  Väljakivi                                   Saaremaa

            Leonid Vagulin-Nikita Koikov                             Ida-Virumaa

            Magnus Hain –Joonas Hain                               Lääne-Virumaa

            Toomas Korsar –Janis Galkin                           Lääne-Virumaa

TÜTARLASTE  PAARISMÄNG

I           Riin Oviir – Julia Kirpu                                       Raplamaa /Viljandi

II          Katerina Mihhailova-Viktoria Tšertovikova             Ida-Virumaa

III        Laura-Liis Nurga-Airi Pillesaar                              Lääne-Virumaa

SEGAPAAR

I           Riin Ojaviir – Kaarel Oviir                                  Raplamaa

II          Julia Kirpu – Erik Lindmäe                                Viljandi/ Raplamaa

III        Katerina Mihhailova-Kert Räis                             Ida-Virumaa

4.         Laura-Liis Nurga –Aksel Laks                           Lääne-Virumaa /Pärnumaa

5.-8.     Indrek Nurmits- Airi Pillesaar                           Lääne-Virumaa

            Viktoria Kirpu- Hannes Rohtsalu                      Viljandimaa/Lääne-Virumaa

            Viktoria  Tšertovikova- Oliwer Nõlvak                 Ida-Virumaa

            Eva-liisa  Kilter – Kaspar Kruusalu                   Saaremaa/Järvamaa

9.         Maarja Mäesepp – Al-der Dutkin                     Ida-Virumaa 

Peakohtunik Pekka Laidinen
Peasekretär
Kaire Kutsar

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner