Eesti Maaspordi Liidu „Jõud“ 2005.a. noorte indviduaal- võistkondlike lauamängude meistrivõistluste tulemused:

Saugas, 22.okt. 2005.a.

Tütarlaste noorem vanusegrupp – sündinud 1993. ja hiljem

1.Mary-Heleen Lillemäe    1994  Pärnumaa  (19,5)  15 punkti

2.Mari-Liis Talts                1994  Pärnumaa   (17 )    13 – „  -

3.Pille-Riin Saarpere          1994  Pärnumaa   (15 )    12 -    -

4.Merilin Ivask                   1995  Järvamaa    (15 )    11 -    -

5.Michell Kreem                 1993  Saaremaa   (13,5)  10 -    -

Poiste noorem vanusegrupp – sündinud 1993. ja hiljem

1.Aare Kartau                     1994  Pärnumaa   (24 )   15 punkti

2.Kairo Kluust                    1996  Järvamaa    (23 )   13 -    -

3.Matis Rüütel                    1994  Saaremaa    (22)    12 -    -

4.Silver Kruusalu                1995  Järvamaa    (20)    11 -    -

5.Marten Jaanimets             1994  Pärnumaa   (20)    10 -    -

6.Timo  Tamm                    1993  Pärnumaa   (19,5)   9 -     -

7.Janar  Oks                        1993  Pärnumaa    (19 )    8 -      -

8.Mikk  Meeras                   1994  Pärnumaa    (17,5)  7 -     -

9.Hendrik  Laas                   1995  Pärnumaa    (15 )    6 -     -

Tütarlaste keskmine vanusegrupp – sündinud 1990-1992.a.

1.Daana  Suun                     1990  Järvamaa   (32 )   15 punkti

2.Mari-Liis Mölter              1992  Järvamaa    (28 )   13 -    -

3.Annika Ojasild                 1991  Pärnumaa   (24,5)  12 – „  -

4.Pille  Viies                        1991  Pärnumaa   (12 )    11 – „  -

5.Anett Pindre                      1992  Järvamaa    ( 3,5)  10 -    -

Poiste keskmine vanusegrupp – sündinud 1990-1992.a.

1.Jarmo  Liiva                      1992  Järvamaa   (28 )    15 punkti

2.James Trossmann              1990  Järvamaa   (24 )    13  -    -

3.Sten  Kasela                       1990  Pärnumaa  (23,5)  12  -    -

4.Dinis  Suun                        1991  Järvamaa   (23,5)  11  -    -

5.Harvy Ivask                       1992  Järvamaa   (23 )    10  -    -

6.Janek  Ja`skov                    1990  Harjumaa  (22,5)    9  -    -

7.Silver  Kiviselg                  1992  Pärnumaa  (21 )      8  -    -

8.Peeter Saartok                    1992  Saaremaa   (19)       7  -    -

9.Margo  Susi                        1990  Harjumaa   (17,5)    6  -    -

10.Rauno Tensing                 1990  Harjumaa    (13 )     5  -    -

11.Rauno Põldots                  1991  Pärnumaa    (  5 )     4  -    -

Tütarlaste vanem vanusegrupp – sündinud 1987-1989.a.

1.Birgit Talts                          1989  Pärnumaa   (20 )   15 punkti

Poiste vanem vanusegrupp – sündinud 1987-1989.a.  

1.Karlo  Kivi                  1989   Saaremaa   (32,5)  15 punkti

2.Kaarel Pajuva              1989   Pärnumaa   (25 )    13  - „  -

3.Märt  Truska                1987   Järvamaa    (22 )    12  - „  -

4.Ruud  Kallit                 1988   Pärnumaa   (20 )    11  -    -

5.Alvar Peetsalu             1988   Pärnumaa    (18,5)  10  -    -

6.Margus Remmelgas     1988   Pärnumaa    (18 )     9  -    -

7.Karel  Pitsal                  1989  Pärnumaa     (17 )    8  -     -

8.Toomas Kink                1989  Harjumaa     (14 )     7  -    -

9.Martin  Seits                 1989  Pärnumaa     (13 )     6  -    -

 

 

Eesti  MSL „Jõud“ 2005.a. noorte lauamängude (male, kabe, koroona, lauatennis) mitmevõistluse meistrivõistluste võistkondlik paremusjärjestus:

 1.Pärnumaa KMK „RING“  (koosseisus) Mary-Heleen Lillemäe 15; Aare Kartau 15;

                      Birgit Talts 15; Mari-Liis Talts 13; Kaarel Pajuva 13; Annika Ojasild 12p.

                      K o k k u :  83 punkti

2.Järvamaa  Koeru SK   Daana Suun 15; Jarmo Liiva 15; Mari-Liis Mölter 13; James

                      Trossmann 13; Kairo Kluust 13; Märt Truska 12 punkti.

                      K o k k u :  81 punkti

3.Saaremaa Valdade Spordiliit     Karlo Kivi  15; Matis Rüütel  12; Michell Kreem 10;

                      Peeter Saartok  7 punkti.

                      K o k k u :  44 punkti

4.Harjumaa KMK Peningi     Janek Ja`skov  9; Toomas Kink  7; Margo Susi  6; Rauno

                      Tensing  5 punkti.

                      K o k k u :  27 punkti

Võistluste peakohtunik Heino Merilaine  tel.5206092

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner