Eesti Maaspordi Liidu "Jõud" noorte meistrivõistlused tennises

2.-10. juuli 2005
Haapsalu, Krahviaia tennisekeskus
       
Lõpuprotokoll
T-12 üksikmäng

1.

Kaarina Karema

1993

Harju

2.

Sandra Roosileht

1993

Harju

3.

Kristiin Mets

1993

Saaremaa

4.

Mari Mahoni

1993

Läänemaa

5.

Mari Kalma

1994

Harju

6.

Eva Paalma

1994

Harju

 

 

 

 

T-14 üksikmäng

 

 

 

 

 

 

1.

Kadi Liis Saar

1992

Harju

2.

Teele Annus

1991

Harju

3.

Helena Luik

1991

Harju

4.

Ksenia Popkova

1992

Harju

5.

Liis Naptal

1992

Harju

6.

Enelin Tatar

1991

Hiiumaa

7.

Diana Klavan

1992

Viljandi

 

Vivian Levin

1991

Harju

9.

Mari Mahoni

1993

Läänemaa

10.

Karin Luide

1991

Harju

11.

Jana Krohmal

1991

Harju

 

 

 

 

T-16/18 üksikmäng

 

 

 

 

 

 

1.

Gerli Nurms

1988

Läänemaa

2.

Eliko Roomet

1987

Läänemaa

3.

Liisi Käär

1988

Hiiumaa

4.

Karin Vooremaa

1987

Läänemaa

5.

Kadri Rehkli

1991

Läänemaa

 

 

 

 

T-14 paarismäng

 

 

 

 

 

 

1.

Popkova-Annus

 

Harju

2.

Saar-Luik

 

Harju

3.

Naptal-Tatar

 

Harju/Hiiumaa

4.

Mahoni-Klavan

 

Lääne/Viljandi

 

 

 

 

P-12 paarismäng

 

 

 

 

 

 

1.

Suluste-Kilumets

 

Saaremaa

2.

Saar-Saar

 

Harju

3.

Gorbatš-Bohan

 

Harju

4.

Tjurin Salajev

 

Ida Virumaa

5.

Sizov-Burdakov

 

Ida Virumaa

 

 

 

 

P-14 paarismäng

 

 

 

 

 

 

1.

Anderson-Kalpus

 

Harju

2.

Puks-Kull

 

Harju

3.

Levandi-Raud

 

Harju/Pärnu

4.

Kerner-Turu

 

Viljandi-Lääne

 

 

 

 

P-12 üksikmäng

 

 

 

 

 

 

1.

Priit Suluste

1993

Saaremaa

2.

Karl Saar

1996

Harju

3.

Aleksei Boham

1994

Harju

4.

Kaur Saar

1994

Harju

5.

Kert Kilumets

1995

Saaremaa

6.

Aleksei Gorbatš

1994

Harju

7.

Markus Silla

1994

Harju

 

Igor Salajev

1994

Ida Virumaa

9.

Denis Sokirjanski

1993

Harju

10.

Danil Tjurin

1995

Ida Virumaa

11.

Seva Sizov

1994

Ida Virumaa

 

Maksim Vladimirov

1994

Harju

13.

Kostja Burdakov

1995

Ida Virumaa

 

 

 

 

P-14 üksikmäng

 

 

 

 

 

 

1.

Christian Anderson

1991

Harju

2.

Heimar Kalpus

1991

Harju

3.

Armand Levandi

1992

Harju

4.

Toomas Puks

1991

Harju

5.

Mikk Raud

1992

Pärnu

6.

Markus Kerner

1994

Viljandi

7.

Leemet Käär

1992

Hiiumaa

8.

Ainar Levandi

1992

Harju

9.

Kristo Kull

1992

Harju

10.

Marek Turu

1991

Läänemaa

 

 

 

 

P-16 üksikmäng

 

 

 

 

 

 

1.

Ats Lusti

1989

Harju

2.

Patrick Purru

1989

 

3.

Martin Piirma

1989

Harju

4.

Harry Käsk

1990

Harju

5.

Mihkel Jõgi

1990

Harju

6.

Maksim Sokirjanski

1990

Harju

7.

Marek Turu

1991

Läänemaa

8.

Joonas Tomingas

1990

Läänemaa

9.

Rauno Altement

1991

Hiiumaa

10.

Kaarel Kaasik

1990

Läänemaa

 

 

 

 

P-18 üksikmäng

 

 

 

 

 

 

1.

Taavi Himmist

1987

Saaremaa

2.

Jaagup Toompuu

1988

Läänemaa

3.

Marek Turu

1991

Läänemaa

4.

Joonas Tomingas

1990

Läänemaa

5.

Martin Turu

1988

Läänemaa

6.

Kaarel Kaasik

1990

Läänemaa

 

 

 

 

 

Peakohtunik: Vello Kuhi

 

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner