Eesti Maaspordi Liidu "Jõud" meistrivõistlused lauamängude (male, kabe, koroona, lauatennis) mitmevõistluses

07.mai 2005, Sauga

Mehed kuni 59.a. (peale 1946.a. sündinud)

 I   Valter Viisut                03.12.1952  M   Raplamaa

 II  Gunnar Veberson        23.08.1975  mk  Tartumaa

 III Rein  Kirst                   19.05.1946  M    Saaremaa

 4.Urmas Virves              08.07.1950  M    Järvamaa

 5.Marek  Kolk                08.03.1972   I     Saaremaa

 6.Mati  Suun                   23.09.1957  I      Järvamaa

 7.Meelis Vaher               02.09.1972  I      Saaremaa

 8.Märt  Purde                 07.02.1947  I      Harjumaa

 9.Kalju Mägi                  22.03.1955  I      Järvamaa

10.Jaan Seljamäe            10.03.1953   I     Pärnumaa

11.Jaak Turja                  07.01.1947   I     Saaremaa

12.Villu Kallas               26.01.1946   mk  Saaremaa

13.Gunnar Vaho             26.01.1966   I     Saaremaa

14.Enno  Kermik            26.10.1963   I     Saaremaa

15.Kalev Konts              23.01.1954   I     Pärnumaa

16.Gunnar Kasesalu       25.06.1951   I     Saaremaa

17.Andres Bõkarev        15.02.1987   I     Tartumaa

18.James Trossmann      20.10.1990   II    Järvamaa

19.Dinis  Suun               12.10.1991    II    Järvamaa

20.Janar  Lääne              30.03.1982    II   Tartumaa

Mehed üle 60.a. (1945.a. ja varem sündinud)

 I   Heino Merilaine         28.09.1936   M    Pärnumaa

 II  Tõnu  Maiste              10.06.1940   mk   Järvamaa

 III Väino Tomingas         01.09.1945   mk  Pärnumaa

 4.Harri  Tiik                  28.03.1942     I    Pärnumaa

 5.Jaan Rohtsalu             15.06.1940     I    Järvamaa

 6.Paul Antsaar               12.01.1945    M  Saaremaa

Naised kuni 54.a. (peale 1951.a. sündinud)

 I   Viire  Talts                 23.02.1968   M    Pärnumaa

 II  Siisike Lehtsi             08.08.1970   M    Saaremaa

 III Daana  Suun              07.03.1990    II    Järvamaa

Naised üle 55.a. (1950.a. ja varem sündinud)

 I   Helga Vasemägi         29.05.1948   M   Järvamaa

 II  Ellen  Aljas                07.04.1940    M  Saaremaa

 III Kaja  Nõlvak              03.08.1950     I   Pärnumaa

 4.Pilvi  Tölp                  26.03.1938    mk Järvamaa

 5.Lille-Õie Joosepson   02.12.1931    mk Pärnumaa

 

Eesti MSL „Jõud“ 2005.a. MV võistkondlik paremusjärjestus lauamängudes:

 1.Pärnumaa (KMK „Ring“)               Heino Merilaine         15 punkti

                                                      Viire  Talts                  15 -     -

                                                      Väino Tomingas          13 -     -

                                                      Kaja  Nõlvak                13-     -

                                                      Harri  Tiik                    12-     -

                                                      Lille-Õie Joosepson     11 – „  -

                                       K o k k u :                79 punkti

2.Järvamaa (Koeru SK)                    Helga Vasemägi           15 punkti

                                                     Tõnu  Maiste                 14 -     -

                                                     Daana Suun                   13 -     -

                                                     Urmas Virves                12 -     -

                                                     Pilvi  Tölp                     12 -     -

                                                     Jaan Rohtsalu                11 -     -

                                       K o k k u :                 77 punkti

 3.Saaremaa (Valdade SPL)           Siisike Lehtsi                14 punkti

                                                     Ellen  Aljas                   14 -     -

                                                     Rein  Kirst                     13 -     -

                                                     Marek Kolk                   11 -     -

                                                     Paul Antsaar                  10 -     -

                                                     Meelis Vaher                   9 -     -

                                      K o k k u :                 71 punkti

 4.Tartumaa  (Rannu SK)                  Gunnar Veberson         14 punkti

                                                      Andes  Bõkarev             1 -     -

                                                      Janar  Lääne                 1 -     -

                                       K o k k u :                16 punkti

 5.Raplamaa                                  Valter  Viisut               15 punkti

 6.Harjumaa                                   Märt  Purde                  8  punkti

Peakohtunik Heino Merilaine (vabariiklik kategooria)
5206092

 

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner