21. Eesti valdade suvemängud 29.06.2013
21. Eesti valdade suvemängud
29.06.2013 Rutu mäed, Karksi vald (Ville Vinkel)
M16  M21  M35  M45  M55 
N16  N21  N35  N45 

M16
3799m 9KP Tõus 100m
Koht  Nimi                      Klubi           Kiip     Klass Tulemus     
   1. Tõnis Toom                Tarvastu         2012894 M16   01:03.56  
   2. Timmo Tohus               Tõlliste         2037307 M16   01:31.30  
   3. Edgar Toimetaja           Tarvastu          305792 M16   01:33.25  
      Remy Raheste              Karksi            418206 M16   Puuduv KP 
      Miku Mäesalu              Karksi            418205 M16   Puuduv KP 

M21
7599m 20KP Tõus 220m
Koht  Nimi                      Klubi           Kiip     Klass Tulemus     
   1. Kaarel Kallas             Tarvastu         1303015 M21   01:11.12  
   2. Mati Sarap                Haaslava         1006198 M21   01:12.53  
   3. Toomas Marrandi           Rae               897403 M21   01:13.10  
   4. Taavi Kala                Saue             1009535 M21   01:15.46  
   5. Jaak Kõiva                Kose              305839 M21   01:21.02  
   6. Sven Oras                 Haaslava         1303021 M21   01:25.14  
   7. Vaiko Vare                Paikuse          1303014 M21   02:00.45  
   8. Arvi Anton                Tartu             305231 M21   02:02.41  
   9. Mairo Kirss               Saue             2056208 M21   02:04.36  
      Sander Nahkor             Raasiku          1406362 M21   Katk      
      Valter Tänav              Rae              1399828 M21   Puuduv KP 
      Mattias Blehner           Sauga            7000373 M21   Ei start  
      Ivo Miller                Saue             2021818 M21   Ei start  

M35
6400m 17KP Tõus 190m
Koht  Nimi                      Klubi           Kiip     Klass Tulemus     
   1. Erki Kriks                Kiili             350023 M35   01:14.24  
   2. Taimar Väljataga          Kiili             501039 M35   01:17.57  
   3. Dag Ainsoo                Kiili             305005 M35   01:19.23  
   4. Priit  Karon              Saarde           9130373 M35   01:24.24  
   5. Indrek Viikmaa            Sauga             886250 M35   01:34.38  
   6. Allar Kivil               Tartu             980568 M35   01:49.55  
   7. Erkki Penu                Audru             505577 M35   02:05.03  
   8. Argo Vessmann             Keila            2018996 M35   02:14.05  
   9. Veljo Vask                Audru            1303017 M35   02:23.30  
      Hanno Grosschmidt         Keila            2042560 M35   Ei start  
      Risto Kiilberg            Saue              502562 M35   Ei start  
      Ain Fjodorov              Otepää           1303006 M35   Ei start  

M45
5400m 15KP Tõus 150m
Koht  Nimi                      Klubi           Kiip     Klass Tulemus     
   1. Armo Hiie                 Rae              9005035 M45   00:47.43  
   2. Maido Kaljur              Saarde           9005117 M45   00:54.56  
   3. Indrek Ümarik             Tartu             305229 M45   00:56.30  
   4. Jaanus Reha               Saue              502564 M45   00:56.32  
   5. Tõnu Tänav                Rae               980561 M45   00:59.15  
   6. Priit Pääslane            Tartu            1391875 M45   00:59.35  
   7. Priit Överus              Saue              682399 M45   01:02.06  
   8. Edmond Penu               Audru           16712071 M45   01:03.16  
   9. Andy Karjus               Antsla            305921 M45   01:11.52  
  10. Toomas Teekel             Audru            1603785 M45   01:19.24  
  11. Rain Vellerind            Rae               897423 M45   01:22.58  
  12. Dag Kivila                Audru            2009606 M45   01:24.40  
  13. Margus Sarap              Haaslava          699996 M45   01:28.32  
  14. Andrus Rämmann            Saue              504931 M45   01:29.02  
  15. Ülo Timuska               Rae               305509 M45   01:40.06  
  16. Harri Mäesalu             Karksi            418202 M45   01:41.19  
  17. Arvo Raja                 Viimsi           1392659 M45   01:57.08  
  18. Meelis Atonen             Kiili             980569 M45   01:58.40  
      Jaan Tohus                Tõlliste          428594 M45   Puuduv KP 
      Raivo Laanemets           Kose             1602767 M45   Ei start  
      Lauri Lahtmäe             Viimsi            888933 M45   Ei start  

M55
4500m 11KP Tõus 150m
Koht  Nimi                      Klubi           Kiip     Klass Tulemus     
   1. Sulev Tuude               Audru             406017 M55   01:00.06  
   2. Jüri Leesmäe              Audru             218915 M55   01:01.01  
   3. Tiit Ploompuu             Kernu             305195 M55   01:01.46  
   4. Lembit Nöps               Haaslava         1007293 M55   01:01.55  
   5. Kalev Kõiva               Kose              418209 M55   01:04.05  
   6. Arvo Soosalu              Kernu             222871 M55   01:05.26  
   7. Kalev Õunsaar             Tõlliste         2009628 M55   01:07.49  
   8. Anti Parik                Otepää           1303011 M55   01:08.16  
   9. Aigar Pindmaa             Haanja           1400360 M55   01:09.01  
  10. Tiit Tatter               Kiili            2012898 M55   01:09.05  
  11. Enn Kuusik                Vinni             305526 M55   01:11.51  
  12. Enn Aedna                 West             2031719 M55   01:12.12  
  13. Georg Sooberg             Kiili            1931308 M55   01:14.50  
  14. Jüri Rokko                Viimsi            255770 M55   01:15.03  
  15. Elmo Pärna                Tarvastu         1398310 M55   01:16.33  
  16. Väino Kundla              Kehtna            305457 M55   01:21.29  
  17. Kalev Hunt                Sauga            2043648 M55   01:23.37  
  18. Aarne Mardiste            Karksi            418201 M55   01:29.12  
  19. Vaabo Annus               Viimsi            433269 M55   01:31.30  
  20. Jaan Miljan               Otepää            418210 M55   01:32.23  
  21. Kalju Toomas              Ambla             305736 M55   01:53.53  
  22. Jaan Orav                 Kiili            1006466 M55   01:57.06  
  23. Guido Trees               Raasiku           305626 M55   02:01.31  

N16
2799m 7KP Tõus 80m
Koht  Nimi                      Klubi           Kiip     Klass Tulemus     
   1. Kristin Viikmaa           Sauga            7003271 N16   00:37.04  
   2. Marie-Anna Blehner        Sauga             500779 N16   00:40.46  
   3. Sigrid Säga               Haaslava         4504436 N16   00:59.46  
   4. Annika Saaring            Kernu            2060320 N16   01:29.02  
      Aiki Vare                 Paikuse           335698 N16   Ei start  

N21
5599m 14KP Tõus 150m
Koht  Nimi                      Klubi           Kiip     Klass Tulemus     
   1. Eleri Hirv                Lasva             504034 N21   00:52.02  
   2. Merike Haugas             Saarde           7000372 N21   00:56.57  
   3. Mariann Sulg              Kehtna           1009560 N21   00:59.13  
   4. Maris Terno               Rae               900559 N21   01:01.08  
   5. Kristiina Vinkel          Saarde           1006381 N21   01:04.49  
   6. Anneli Orav               Kiili             681663 N21   01:09.16  
   7. Agnes Vask                Tartu             305688 N21   01:09.25  
   8. Katrin Vinkel             Saarde           1006468 N21   01:21.04  
   9. Krista Rämmann            Saue              418170 N21   01:31.26  
  10. Siiri Rist                Saarde           1006382 N21   01:38.37  
  11. Mari-Liis Kaljur          Saarde            255974 N21   01:42.40  
  12. Marelle Sulg              Kehtna            354043 N21   01:51.00  
  13. Kerly Kodasma             Paikuse          2043649 N21   02:23.02  
      Helene Arula              Saue             1390478 N21   Puuduv KP 
      Heleri Kirss              Saue             2023925 N21   Puuduv KP 
      Kady Mäesalu              Karksi            418204 N21   Puuduv KP 
      Maia Melker               Audru            2043643 N21   Puuduv KP 

N35
4400m 13KP Tõus 120m
Koht  Nimi                      Klubi           Kiip     Klass Tulemus     
   1. Signe Raidmets            Saarde            337322 N35   00:55.58  
   2. Minija Pääslane           Tartu            2012366 N35   01:08.25  
   3. Anneli Aas                Kernu             337345 N35   01:19.15  
   4. Heleri Kivil              Tartu             889107 N35   01:21.31  
   5. Anne-Ly Viikmaa           Sauga            7003279 N35   01:23.49  
   6. Ilvi Vare                 Paikuse           335694 N35   01:25.23  
      Kaie Kodasma              Paikuse          2009605 N35   Puuduv KP 
      Epp Säga                  Haaslava         2012316 N35   Puuduv KP 

N45
3399m 10KP Tõus 110m
Koht  Nimi                      Klubi           Kiip     Klass Tulemus     
   1. Mirjam Heinmann           Tartu             305712 N45   00:53.55  
   2. Anneli Rämmann            Saue              505074 N45   00:56.09  
   3. Ene Sulg                  Kehtna            305470 N45   00:58.51  
   4. Virve Orav                Kiili            1396780 N45   01:06.56  
   5. Pille Illak               Tõlliste          222114 N45   01:14.33  
   6. Ülle Raudsepp             Viimsi            305012 N45   01:17.59  
   7. Liivi Parik               Otepää           1000006 N45   01:22.11  
   8. Kiira Tarassova           Kernu             305643 N45   01:32.16  
   9. Helga Kivila              Audru            2011181 N45   01:33.08  
  10. Kersti Mardiste           Karksi            418203 N45   01:39.19  
  11. Epp Voitka                Võru             1395607 N45   01:53.07  
  12. Riina Tambre              Tarvastu          305152 N45   02:03.32  
  13. Riina Kink                Saue              255603 N45   02:05.21  
  14. Mae Pindmaa               Haanja           2043918 N45   02:21.53  
      Ülle Teekel               Audru            2014916 N45   Katk      
      Helme Trees               Raasiku           418208 N45   Puuduv KP 
OK West
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2012, www.tak-soft.com 29.06.2013 20:51:42