34. Eesti omavalitsuste talimängud

Viljandi, 3.-4. märts 2018

34. Eesti omavalitsuste talimängude korraldustoimkond

esimees          Ene Saar     Viljandi abivallavanem 5070946      ene.saar@viljandivald.ee  
peakoordinaator  Tarmo Volt       EMSL Jõud peasekretär          5040612  tarmo@joud.ee 
  Alar Karu    Viljandi vallavanem 172437 alar.karu@tarvastu.ee
  Madis Timpson     Viljandi linnapea 5279575 madis.timpson@viljandi.ee    
  Janika Gedvil Viljandi abilinnapea 53422396 janika.gedvil@viljandi.ee
  Ilmar Kütt Viljandimaa Spordiliidu juhatuse esimees   5146921 ilmar.kytt@viljandimaa.ee
  Margit Kurvits Viljandimaa Spordiliidu juhataja 5022521   margit.kurvits@viljandimaa.ee  
  Anne Freimuth Viljandi Vallavalitsus 5180549 anne.freimuth@viljandivald.ee 
  Mati Jürisson Viljandi Spordikeskus  5200454 mati.jyrisson@viljandi.ee
  Helen Mast EMSL Jõud peaspetsialist 5299432  helen@joud.ee
  Priit Karjane EMSL Jõud peaspetsialist 5127595 priit@joud.ee

                               

34. Eesti omavalitsuste talimängude kohtunikekogu

Talimängud  peakohtunik Ilmar Kütt 5146921 ilmar.kytt21@gmail.com
  peakohtuniku abi  Priit Karjane 5127595 priit@joud.ee
  peasekretär Helen Mast 5062596 helen@joud.ee
  peasekretäri abi Margit Kurvits 5022521    margit.kurvits@viljandimaa.ee   
         
Murdmaasuusatamine peakohtunik Urmas Müür  5186075    urmasmuur@hotmail.com
  peasekretär Merike Õun 5165720 merike.oun@gmail.com
Mäesuusatamine peakohtunik Peeter Siim  5134877    siimpeeter@gmail.com
  peasekretär Jan-Erik Luik 53461998     jan.luik.suusk@gmail.com  
Juhtide võistlus peakohtunik Ilmar Kütt 5146921  ilmar.kytt@viljandimaa.ee
  peakohtuniku abi Anne Põldsaar    
Korvpall peakohtunik Mati Proos 5263896 Matip@Decora.ee
  peasekretär Liina Reinup 5277500 liina.reinup@gmail.com
  korraldaja Igor Tavaste 5166968 spordikeskus@viljandi.ee
Lauatennis peakohtunik Jüri Talp  56458438   jyri.talp@gmail.com
  peakohtuniku abi Aleksandr Kirpu 56616743 aleksandr.kirpu@tammegymnaasium.ee 
Male peakohtunik     Hendrik Olde 5251623 hendrik.olde@maleliit.ee   
Kabe peakohtunik Gert Elmaste 56471454 gert.elmaste@gmail.com 
Ujumine peakohtunik Mihhail Krupnin   53321533 mihhail@tuk.ee
         
Jäähoki - Jõud meistrivõistlused  peakohtunik Jaan Ahi 55600150
jaan.ahi@mail.ee
  peakorraldaja Timo Tints 58063945  timo@velomoto.ee  

 

Valdkonnad

Spordibaasid Viljandi Spordikeskus Mati Jürisson  5200454  mati.jyrisson@viljandi.ee   
  Holstre-Polli Vabaajakeskus  Anu-Liis Truumaa    5141858       info@holstrepolli.ee       
  Väike-Munamäe Suusakeskus Priit Tammemägi 56500200 priit@munakas.ee  
Toitlustamine Viljandi Kesklinna Kooli söökla  Siiri Nälk 59196054 viljandi.kesklinna1@daily.ee 
  Holstre-Polli Vabaajakesluse kohvik  Anu-Liis Truumaa     5141858   info@holstrepolli.ee 
Koolimajutus     Viljandi Kesklinna Kool  Eri Pisarev 5133627 eri.pisarev@klk.vil.ee
Kujundaja   Tõnno Habicht  5022326 tonno@egg.ee
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner