s1392

23. Eesti valdade talimängud

Meeste korvpalli eelturniir

17. ja 18.jaanuaril 2015

Otse finaalturniirile on edasipääsu taganud:
Tabivere
Võru
Väike - Maarja
Ülenurme

 

Eelturniir

A-alagrupp  AJAKAVA
Pühapäev, 18.jaanuar Kose Gümnaasium
Jrk omavalitsus koht 2014
1. Kose 5.
2. Paikuse 17.-22.
3. Halinga  - 
4. Kuusalu  - 
5. Kolga-Jaani  - 
Kontakt: Erik Horn 58544192
erikhorn@hotmail.com

 

B-alagrupp  AJAKAVA
Laupäev, 17.jaanuar Ahja 
Jrk omavalitsus koht 2014
1. Torma 6.
2. Vinni 17.-22.
3. Viimsi 17.-22.
4. Mooste  - 
5. Urvaste  - 
Kontakt: Janek Liivamägi 53988077
Taheke112@hot.ee

 

C-alagrupp  AJAKAVA
Laupäev, 17.jaanuar Tamsalu Gümnaasium
Jrk omavalitsus koht 2014
1. Tamsalu 7.
2. Kadrina 17.-22.
3. Rae 23.-28.
4. Avinurme  - 
5. Saarde  - 
Kontakt: Kristo Raudam 5280120
kristo@bckalev.ee

 D-alagrupp

 AJAKAVA
Pühapäev, 18.jaanuar Iisaku Spordikeskus
Jrk omavalitsus koht 2014
1. Iisaku 8.
2. Tartu 13.-16.
3. Saue 23.-28.
4. Koeru  - 
     
Kontakt: Taavi Toomel 5290690
taavitoomel@hotmail.com

 

E-alagrupp

 AJAKAVA
Laupäev, 17.jaanuar Heimtali Kool
Jrk omavalitsus koht 2014
1. Toila 9.
2. Kohila 13.-16.
3. Sauga 23.-28.
4. Kambja  - 
5. Viljandi  - 
Kontakt: Anne Freimuth 5180549
anne.freimuth@viljandivald.ee

 

F-alagrupp

 AJAKAVA
Pühapäev, 18.jaanuar Uulu Kultuuri- ja Spordikeskus
Jrk omavalitsus koht 2014
1. Ambla 10.
2. Kiili 13.-16.
3. Suure-Jaani 23.-28.
4. Märjamaa  - 
5. Tahkuranna  - 
Kontakt: Anu Nõmm 53451405
anu@tahkuranna.ee

 

Eelturniiril mängitakse Eesti Vabariigis kehtivate  FIBA reeglite järgi.

Erandina:                           
1. Mängitakse 2 x 10 min puhast aega.
2. Igal poolajal üks time out.                       
3. Mängu poolaegade vahe on 3 min.                   
4. Lisaaeg 3 minutit.
5. Mängija eemaldatakse mängust 4 isikliku veaga.           
5. Mängust eemaldatud mängija jätab järgnevad 2 mängu vahele.

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner