31. Eesti linnade talimängude korraldustoimkond

Valga, 28.veebruar - 1. märts 2015.a.

esimees Kalev Härk    Valga linnapea kalev.hark@valgalv.ee  
peakoordinaator      Tarmo Volt EMSL Jõud peasekretär tarmo@joud.ee
  Lauri Drubinš      Valga aselinnapea lauri.drubins@valgalv.ee     
  Rein Leppik Valgamaa Spordiliidu tegevjuht   Rein.Leppik@valgamv.ee 
  Marten Lombiots Valga LV Spordi- ja noorsotöö vanemspetsialist    marten.lombiots@valgalv.ee  
  Piret Granovskaja     SA Valga Sport juhataja piret@valgasport.ee
  Tanel Urbanik SA Valga Sport sporditöö koordinaator tanel@valgasport.ee
  Ants Saar EMSL Jõud nõunik ants@joud.ee

 

Kohtunikekogu

31. Eesti linnade talimängud     peakohtunik Rein Leppik         5234974   Rein.Leppik@valgamv.ee 
  peasekretär  Tiiu Tõugjas                5282862 tiiu.tougjas@valgamv.ee
  peasekretäri abi     Tanel Urbanik 56650974     tanel@valgasport.ee
         
Murdmaasuusatamine     peakohtunik        Ants Orasson        5094421   magnar15@hot.ee
  peasekretär Silva Hinnobert 58115157 silva.hinnobert@mail.ee
Mäesuusatamine peakohtunik Peeter Siim 5134877     siimpeeter@gmail.com
  peasekretär Jan-Erik Luik 53461998  jan-erik.luik@gag.ee
Korvpall peakohtunik Antti Vasar      56985868  siret@bcvalga.ee 
  peasekretär Siret Jallai  56159787 siret@bcvalga.ee
Lauatennis peakohtunik Dimitri Malõsev       58028224  Reaper68@mail.ru
Male peakohtunik Askold Nassar      58377364   askold.nassar@gmail.com 
Kabe peakohtunik Uno Plakk 53454311 unoplakk1944@mail.ru
Juhtide võistlus peakohtunik Marten Lombiots 58848756 marten.lombiots@valgalv.ee  
  peasekretär Piret Granovskaja 53739745 piret@valgasport.ee
 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner