Eestimaa XI talimängude eelturniiride tulemused

LINNAD

Naiste korvpall

Kõik registreerunud 6 võistkonda mängivad finaalturniiril Põlvas:
Paide
Kärdla
Rapla
Narva
Keila
Kiviõli

Meeste korvpall

Finaalis         Saue
  Jõgeva
  Rapla 
  Kärdla
Kohtla-Järve 
  Paide
  Pärnu
Viljandi
 
 9.-12.koht Võhma
Keila
     Suure-Jaani
Elva
13.-16.koht Püssi
  Kuressaare
  Rakvere
  Tõrva
17.-18.koht Kiviõli
  Sillamäe

Lauamängud

  Male   Kabe   Lauatennis  
Finaalis         Sillamäe      Finaalis        Paide  Finaalis Narva
  Narva   Kuressaare   Maardu
  Jõgeva   Viljandi   Haapsalu
  Põlva   Tõrva   Rakvere
  Kiviõli   Jõgeva   Kuressaare
  Paide     Rakvere   Viljandi
  Kuressaare   Narva   Paide
  Suure-Jaani   Sindi   Rapla
  Elva   Kohtla-Järve  
  Saue   Keila  
  Kohtla-Järve   Elva  
  Rapla   Kärdla  
          
  Male   Kabe   Lauatennis
13.-15.koht Rakvere 13.-14.koht Põlva 9.koht  Suure-Jaani
  Viljandi   Saue 10.-11.koht Sindi
  Keila     Jõgeva
16.koht Valga   12.koht Kiviõli
        13.koht Tõrva
        14.-15.koht Võhma
          Valga
16.koht Sillamäe

 

VALLAD

Korvpall naised

Finaalis         Tähtvere     
  Võru
  Jõgeva
  Tartu
  Ülenurme
  Paikuse
   
7.-8.koht Imavere
Kose
9.-10.koht  Toila
Kiili
11.-12.koht Tamsalu
Ambla

Korvpall mehed

Finaalis        
pääsesid otse  Tähtvere
  Väike-Maarja
  Rae 
Haljala
eelturniiridest Saku
  Ambla
  Toila
  Kiili
  Tamsalu
  Ülenurme
  Maidla
  Kuusalu
Kose
  Märjamaa
  Antsla
Tabivere
    
17.-22.koht Võru
Viimsi
  Kernu
  Raasiku
  Saarde
  Sangaste
23.-28.koht Abja
Suure-Jaani
  Jõhvi
  Saue
  Orissaare
Kambja
29.-34.koht Mäetaguse
  Kadrina
  Paikuse
  Luunja
Nõo
Otepää
35.-40.koht Tartu
Paistu
  Vasalemma
  Puurmani
Urvaste
Halinga
41.-45.koht Sõmerpalu
  Tarvastu
  Rakke
Padise
  Vastseliina

Lauamängud

  Male   Kabe   Lauatennis       
Finaalis         Tartu         Finaalis        Tartu Finaalis Tähtvere
  Tähtvere   Jõhvi   Tartu
  Mäetaguse   Tähtvere   Jõhvi
  Paikuse   Häädemeeste   Pärsti
  Sauga   Sauga   Paikuse
  Rae     Kernu   Märjamaa
  Kohila   Palamuse   Kernu
  Luunja   Suure-Jaani   Halinga
  Viru-Nigula   Saarde   Viimsi
  Saarde   Luunja   Suure-Jaani
  Sõmerpalu   Kiili   Tabivere
  Kõo   Koeru   Saarde
           Koeru
          Viru-Nigula
          Luunja
          Raasiku
           
  Male   Kabe   Lauatennis
13.-16.koht Pärsti 13.-16.koht Mäetaguse 17.-20.koht   Põltsamaa
  Kernu   Märjamaa   Tapa
  Kiili   Kose   Kose
  Saku   Viru-Nigula   Vastseliina
17.-20.koht Jõhvi 17.-20.koht Palupera 21.-23.koht Palupera
Tapa Tapa   Kehtna
  Tarvastu   Tabivere   Sõmerpalu
  Viimsi Raasiku    
21.-24.koht Palupera 21.-23.koht Kehtna    
  Kehtna   Sõmerpalu    
  Koeru   Paistu    
Kose 24.koht Tamsalu    
25.-27.koht Tamsalu        
  Raasiku        
  Suure-Jaani         
28.koht Audru        

 
banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner